Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » SOS Lányok Mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Lányok Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 1éve borotválom a puncim ,de akárhányszor levágom az első nap még jó de utána viszket nagyon és ki is pöttyösödik .Már nagyon idegesít azt hittem hogy egy idő után majd megszünik de nem . Tik mit csináltok vele??
2011. ápr. 2. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Használsz borotvahabot és úgyis ez történik?
2011. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem nincs ilyen problémám, mert gyantáztatom...

amúgy árulnak különféle krémekez, amelyek meggátolják a szőrbenövést... miután leborotváltad kend be és nem fog kipöttyösöni és viszketni

2011. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Használj borotvahabot, vagy az is elég ha a tusfürdőt felhabosítod.De vigyázz, hogy a hüvelyedbe ne kerüljön, mert sokat tud ártani :/ Az is fontos, hogy megfelelő élességű borotvával csináld. Próbáld úgy, hogy kicsit feszítsd meg a bőrödet ott ahol éppen borotválod, vagyis kicsit húzd félre vagy nemtudom, hogy ezt hogy mondjam :D úgy sokkal könnyebben letudod borotválni. Én mindig így csinálom és sose lesz pöttyös.Gyantázni vagy epilálni intim helyes sosem mertem :)
2011. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Használj hintőport.
2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én nagyon ritkán borotvalom, pont ezért, úgyhogy inkább rászánok egy jó órát és csipesszel kiszedem, de csak a vonalamon.
2011. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tusfürdőt szoktam használni mikor borotválom,és mindig új borotvát használok mikor ott borotválom.Probáltam már a pudert krémet még a dezodort is ajánlották de egyik sem használ nem tudom mért vagyok ilyen szerencsétlen.
2011. ápr. 2. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem szőrnövéssel ellentétesen csinálod, mert úgy nem csoda, szinte mindenki így jár. És inkább vegyél borotvahabot, szerintem ég és föld. De ha ennyit szenvedsz vele, érdemesebb lenne gyantáztatni.
2011. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Méert a borotválásnak is külön teknikája van ha igen miaz és hogy kell?
2011. ápr. 2. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Föntről húzd lefelé a borotvát mindig, használj habot..a nem teljesen feszes részeken kicsit húzd szét a bőrt..
2011. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
fú basszus én fordítví csináltam és lehet ez az oka mindennek nagyon köszi a választ.Sokat segítettél
2011. ápr. 2. 23:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!