Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit választanátok inkább egy vékonyabb de kis mellű, vagy egy kövérebb, de nagy mellű lányt?

Figyelt kérdés
Erről beszélgettem ma az egyik barátnőmmel, és különbözött a véleményünk. Kíváncsi vagyok, h ti mit mondtok.:)
2011. ápr. 2. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mit takar a kövérebb...amúgy nekem mindegy csak lány legyen, mert már nagyon kanos vagyok:S
2011. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
egyértelműen a vékonyabbat. nem csak a mellek számítanak, hanem a combok, popó, has is. a nagy seggnél nincs is amit jobban utálok
2011. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Vékony, kis mellű.
2011. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
A vékonyabbat
2011. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű...

Miért mindig ez a két véglet van, a vékony meg a duci...Az átlagos az hol marad? Vagy a nőies alkatú pl a homokóra alkatú?

A kövérség az sosem volt szép, egészségtelen életmódra utal..ami szerintem nem sok embernek kecsegtető. Viszont, ha olyan lányról van szó, akin van mit fogni husisabb, de nem elhízott, az már más...Persze ezekben is többféle kategória van.


Szóval, nincs ilyen, hogy a két véglet.

Szerintem egy olyan nő szép, akin van mit fogni pl a fentebb említett homokóra alkat.Vagy mint pl Pink alkata tetszik. Az nem olyan vékony, de szexi.

2011. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szeretem a vékony nőket:S Nem azért mert csak a külső számít, de ha nem ismert a személy akkor nincs mihez viszonyítani, így kövérebb és a mell mindegy:P
2011. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagy mellllllllllek
2011. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja hát ez attól függ mennyire kövér és mennyire vékony... Én a kicsit husi kategória vagyok nem vagyok pálca, de elhízott sem. És nekem így jó jó :D A mellek is éppen tenyérbemászó méretűek nem kellenek nekem tőgyek. :)
2011. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Vászilíj Zájcev válasza:
Vékony
2011. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vékony, kismell
2011. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!