Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vonzanak a travik de csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak a travik de csak azok akikről egyébként nem látni hogy azok bomba nőnek látszanak. Akkor én meleg vagyok? Amúgy még egyel se voltam. Ha szemtől szembe állna velem lehet hogy undorodnék. De szerintem bevállalnám.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
bi
2011. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antihater ***** válasza:

Biszexuális, mindkét nem vonz az ágyban. Érzelmi szinten nem feltétlen igaz. És messze nem azt jelenti hogy meleg vagy.

A melegek azok akik testi és érzelmi szinten csak is a férfiakat szeretik. Tehát nem vagy meleg.

És am ezek a shemale-ek, vagy ladyboy-ok

2011. ápr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos a kérdés az, hogy ha összehozna a sors egy shemale-el akkor mit szeretnél tőle. Szopjon le megdugnád? Esetles tegyen magáévá, te szopnád le? A második esetben jobban langyosnak érzem a helyzeted.
2011. ápr. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!