Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy aktus átlagosan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
nemtom,20 perc?
2011. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennel együtt egy átlagos együtlét kb:15 perc
2011. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kettő perc,

de abban már benne van a hazakísérés is!!

2011. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemtom miért kell mindent elhülyéskedni? Én komolyan kérdeztem! Kérlek komolyan válaszolj!
2011. ápr. 3. 02:15
 5/10 anonim válasza:
Hát az mindentől függ: az én btom idősebb ezért nálunk 40p-1 óra kb naponta 2-szer!! De a fiatalabb fiúknál amit nem tudok biztosra 20 p és többször csinálhatjátok egymás után nekem ezt mondták a bnőim!!
2011. ápr. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokmindentöl füg mióta nem sexeltèl mennyire vagy felizgulva stb szerintem 25 perc de a következö pàr perc mulva akàr 1 òra is lehet
2011. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az aktus, tehát maga a behatolás rész az szerintem olyan 3 és 30 perc között változik intenzitástól, lelkiállapottól és sok mindentől függően (persze lehetnek kiugró értékek pl sörözés után egy óráig is bírom :D). + előjáték természetesen.
2011. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alexxxxxa ***** válasza:
hát nálam előjátékkal együtt ( ami nem volt olyan nagyon hosszú) úgy átlagba olyan 2-2,5 óra volt..
2011. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két és fél óra? Egy aktus? Nekem megalvadna a vér a brokimban ennyi idő alatt :D Jó isten, annyi idő alatt rojtosra lehet egymást reszelni. Dobsz egy privit ? :D
2011. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Evilkiller ***** válasza:

Nem kell annyira meglepődni, előfordul ijen is!

Mi is kb. 2 órán át szoktuk élvezni egymást a párommal, plusz az előjáték! Igaz, ezt csak heti 1-2 akalommal! :)

2011. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!