Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 8-10 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 8-10 év közötti fiúk szexuálisan érdeklődnek az izmosabb, jó testű férfiak iránt?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa a kérdés. A magyarázat egyszerű: szoktam omegle chat-en rosszalkodni és mai napon 3. alkalommal láttam meg olyan dolgot, ami igen erősen elgondolkoztat azzal kapcsolatban, hogy "a nemi identitás 12-14 év között dől el". A net rontaná meg így a fiatal srácokat/gyerekeket vagy már régen is előfordult ilyen? Én egyszerűen nem értem. :S Mondjuk azt sem, hogy egy ilyen korabeli gyerek mi a répát keres fent egy ilyen chat-en, nem hogy azt, hogy még olyat is csinálnak előttem, ami... Nem értem tényleg. :S
2011. ápr. 3. 06:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az omegle alap funkciója nem szexchat.
2011. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

8-10 év között

hát

nem nem hiszem, sztem ebbe belemagyarázol vmit

2011. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát már nem azért,de én alig fogok ki omeglén izmos,jó testű srácot,szóval mi kérdés amúgy?nem értem: s
2011. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az omegle chat-et szóval nem tudom milyen..De az mindenképpen elgondolkodtató, hogy miért ülnek ott ilyen fiatal kölykök. Vagy egyáltalán igazak-e amit írnak.

Én lány vagyok.És kislányoromban szívesebben nézegettem a felnőtt izmosabb férfiakat és tetszettek is.Akkor még javában nem volt netünk pedig nem vagyok én öreg...

Szóval, nem tudom ez mennyire érvényes a többi gyerekre is De akinek már ilyen 10 éves korában internete van, és a szülő engedi is..hát a szülő is magára vethet, majd csodálkozik ha a gyereke egy elb@szott figura lesz.

2011. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aki nem a kérdésre válaszol, az ne válaszoljon.

Szoktam feszíteni és felsőtestet mutatni omegle-n, mert csajoknak tetszik és őszintén szólva jól esik ha dicsérnek... Inkább itt anonim módon, minthogy élőben játsszam a nagymenőt és feszengjek élőben.. :D

Utolsó hozzászólóval egyetértek.

Leírni nem akartam mi történt, mert egyrészt durva, másrészt nem hihető.

Tegnap mikor váltott a cam, akkor két 8-9 éves kis srácot hozott be és írták egyből, hogy várjak. Gyorsan cselekedtek, lehúzta a nadrágját és mutatta a fenekét meg a lyukát, aztán elővette a (barátja előtt) a farkát és mutogatni kezdte. Közben haverja írt, hogy én is mutassam meg + írták mennyire jó a testem. Tovább léptem. Nem azért, mert megijedtem tőlük :D, hanem mert ennyi bőven elég szerintem. Nekem azt mondták, hogy "csak kíváncsiság". Basszus...

1. Amikor én ennyi idős voltam, akkor véletlen sem kezdtem el a farkammal játszani a legjobb barátom előtt.

2. Kiskoromban eszembe nem jutott volna, hogy izmos felsőtestű férfiakra verjem a lompost és mutogassam nekik a fenekem, max csak irigykedtem akkor még rájuk. Ez több, mint kíváncsiság és durválom...

2011. ápr. 3. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező ez durva .:O Komolyan hova fajul már a világ oO
2011. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amugy meg persze hogy lehetséges,egy szép test mindenkit vonz:)
2011. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Lány vagy fiú vagy?

Szerintem van különbség aközött, hogy egy test szép és tetszik valakinek és aközött, hogy valakit ez vonz is.

Én úgy érzem, hogy bármennyire is ki van dolgozva a testem, egy 8-9 éves gyereknek semmiképpen sem lehetne az a reakciója, hogy felizgul és kínálgatja magát. Még lány esetében sem, nem hogy fiú esetében. Bár lehet, hogy túl gyereknek nézem őket, bár nem tudom. Számomra ez nagyon durva, s már gondolkozom azon, hogy egy pedofil-gyerek kapcsolatban, ha a gyerek nem ítélte el a kapcsolatot, akkor a pszichológuson kívül (tehát hogy oda viszik) el kellene különíteni a többi korabelitől is, mert kitudja hogyan hat rájuk... Amúgy a szülőknek a k*rva anyjukat, hogy ennyire leszarják a gyereküket...

2011. ápr. 3. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet omegle-n kamoni ,mertt van kamom rámentem a kamra de nem látszi ka kép meg semmi
2011. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
remélem csajozni akarsz és nem mást... töröltetni kellene a kérdésem, mert lehet csak még több bajt okozok vele...
2011. ápr. 3. 23:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!