Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik síkosítót ajánljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik síkosítót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Párommal ki szeretnénk próbálni de nem tudom melyik lenne a jó. Lehetőleg max 2000 ft-ig és víz alapú lenne a legjobb.
2011. ápr. 3. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egy japan marka

ojan 1500forint

Chu-sik.....................(Csuszik)

2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi barátommal még tavaly júliusban vettünk, 200 ml-es vízbázisú, és waterglide a neve. Van belőle mindenféle gyümis illatú(cseresznye, banán, a többire nem emlékszem, és 2100 ft volt:) Remélem, segítettem!:)
2011. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom, hogy víz alapú ezt. De én 1400 körül vettem a Tescoban Durex síkosítót és ez durex óvszer-kompatibilis is.
2011. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi sima, gyógyszertári glicerint használunk. Előnyei: tiszta, olcsó (nem kell vele spórolni, akár masszázsra is jó), kellemes édeskés ízű, és nem olaj alapú, tehát nem bántja a kotont. Hátránya: valami cukorszerűség, és eléggé tud ragadni, utána mosakodás célszerű (egyébként is). 34/F
2011. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!