Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Azokhoz szólok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azokhoz szólok, akik kis farokkal rendelkeznek! Belemennétek ennek ellenére 1 éjszakás kalandba?

Figyelt kérdés
Nem éreznétek cikinek,a "nem szerelmetek" előtt a 10-11 centis kis himbi-limbit mutogatni?
2011. ápr. 5. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Még nem mertem kipróbálni, de ha akarod, veled kipróbálom, és majd megmesélem hogy ciki volt e vagy sem!
2011. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi a választ te szexisten...:O
2011. ápr. 5. 21:49
 3/20 anonim válasza:
le sz@rnám mit gondol. Általába az ilyen lányokat nem is ismerem...... nem mindeggy::???
2011. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs annyi ember aki 10-11 cm kukacal rendelkeznek, hogy az esélye hogy valamelyikük válaszól az ellég kicsi.
2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kb 11cm. Egy próbát megérne, elvégre ha a méret láttan nem röhög ki vagy valami akkor tudom bizonyítani hogy technika terén bizony felhoztam a méretbeli lemaradásom :D de jelenleg nem vagyok rászulva egy éjszakás kalandra, barátnőmmel tökéletesen vagyunk :)


18/f

2011. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából 1-2 centi ide vagy oda nem sokat számít. Nekem amikor legutóbb mértem (nem mostanában volt) akkor 12cm körül volt.

És a válaszom nem. Egyrészt nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak másrészt ciki lenne. Csak úgy tudom elképzelni a szexet hogy kölcsönösen szeretjük egymást a partnerrel, hiszen ahhoz hogy szexig eljussunk kell a bizalom, ha szeret akkor talán nem fog kiröhögni hogy csak ekkora...

2011. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Miért ne? Bár átlagos méretű p.ccsel rendelkezem.

Az egy éjszakás kalandbak pont az a lényege, hogy jól érezd magad és kb. magasról le kell szarni, hogy:

- mekkora a f.szod mérete

- mit gondol rólad a csaj

- neki vajon jó-e az ágyban való teljesítményed

Hogy miért? Mert ha már odakerül a sor, akkor ő is ugyanúgy akarja és feltehetőleg már ivott is előtte valamennyit. Ráadásul soha az életben nem fogtok találkozni, így nem kell azon aggódni, hogy vajon mit fognak gondolni az ismerősök, vagy, hogy kielégült-e a csaj. Te jól érezted magad és csak ez számít.

Ha viszont már érzelmekkel teli komoly kapcsolatban vagy, akkor a barátnődet elvileg nem kéne, hogy érdekelje, hogy csak 11 centis a p.csöd.

2011. ápr. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy egyéjszakásban (ami nálam nem áll fenn, mert komoly kapcsolatom van) ne nagyon mutogassunk ilyen kicsi kukit, mert röhej. Meg az az igazság, hogy a az ilyen alkalmi dolgokba csak fatökűekkel találkozni, mert ugye senkinek sem kellenek többször.
2011. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát te neked tényleg nagyon pici pö.csöd van. Azt hittem a legkisebb 13 cm. :O
2011. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Bele hát de a mostani párom nem panaszkodik :P tudok valamit :P
2011. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!