Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, ti szoktatok popsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok popsit nyalni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 23:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nézz jól körül a világban. Mit gondolsz az a sok alkalmatlan, karrierista, hogy jutott feljebb a ranglétrán?
2011. ápr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A párom van h. megkívánja és akkor a nyílásnál is nyal,de azt most nem tudom h. be is dugja e a nyelvét,de természetesen fürdés után.
2011. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Néha odanyalok, bár a barátnőm nem akarja hagyni!

:D

2011. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mikor előszőr csinálta a párom nekem, akkor bizony én is rohadtul meglepődtem, de nagyon alaposan szoktam füredni, szex előtt pedig mindig! (igen, a lukam is kimosom...)

Szóval nem volt mitől félnem, mármint, hogy olyan dolgot talál, aminek nem örülne.


Aztán már élveztem a dolgot. Ma már egyenesen imádom, ha a popsimat nyalja, és análszex előtt annyira meghozza ezzel mindig a kedvem, hogy már én könyörgök előjátékkor, hogy kezdjük... :)

2011. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem, messze van a popsim a számtól, nem vagyok olyan hajlékony.
2011. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ritkán, de szoktam a barátnőm popsiját nyalni. Először furcsálta, de mostanában nincs ellenére.
2011. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
egyik válaszoló kérdésére írom, hogy igen lány vagyok, és azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam mennyire szokták ezt a fiúk megcsinálni illetve szeretni, mert nekem a párom még nem nagyon csinálta, de nekem nem lenne ellenemre a lyuk körül sem
2011. ápr. 6. 13:21
 18/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2011. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
21 miért?
2011. ápr. 6. 22:20
 20/23 anonim ***** válasza:

hát én a lyukba is simán bedugom a nyelvem ha a lánynak jól esik ;)))


írj privit! :D


25 F

2011. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!