Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha barátnőmnek herpesz van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek herpesz van a száján, akkor az orális szex esetében átterjed a péniszemre?

Figyelt kérdés
Viszonylag sűrűn van herpesze, (1-2-3 havonta) és nem tudom, hogy mennyire kellene ezzel vigyáznom orális szex esetén, még nem volt közöttünk szex, de szeretnék előrelátó módon tájékozódni. Ha most éppen nincs a száján, vagy éppen van, az mennyire befolyásoló tényező? Mivel a herpesz nem gyógyul, csak ideiglenesen elmúlik, ezért kérdezem. Van valaki, aki tudna ebben segíteni? Előre is köszönöm!
2011. ápr. 6. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
át bizony. és ott már kellemetlenebb mint szájon. ha nem múlik el forduljon orvoshoz az majd felír neki valamit ami elmulasztja. ne igyál vele egy pohárból és nincs puszi mert te is elkapod.
2011. ápr. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átterjedhet. Azt vírus okozza. Kezelni kell.
2011. ápr. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,de erről a neten is olvashatsz, mivel a herpesz fertöző,ezért oda is átterjedhet.
2011. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe, ha neki herpesze van te attól nyugodtan kielégítheted orálisan?
2011. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Jajj mennyi téves infó...

A herpesz vírus, az igaz. Viszont csak akkor fertőz, amikor éppen van rajta.

Általában akkor jön ki, ha gyenge az immunrendszer, vagy piszkos kézzel nyúl a szájához.

Nekem is szokott lenni. A 'Compeed herpesztapasz' kb. 2 nap alatt elmulasztja, ha nem veszem észre időben és pl. bekenem szájrúzzsal (labello) akkor 2-3 hétig is eltarthat. Szóval az nagyon fontos, hogy ne kenje semmivel! A herpesztapasz viszont nekem mindig segít!

20/L

2011. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sűrűn van herpesze sajnos. Ha étkezdékbe jársz vegyél plusz szalvétát és jól töröld át azt tanácsolom én még a műanyag evőeszközöket is megszoktam tisztítani ki tudja ki fogdosta össze.

Én már sok mindent kipróbáltam a gyógyítására... legutóbb azt hallottam vattára kell pálinkát önteni és azt kell rátenni, hozzá nyomni.

2011. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ajakherpesz átfertőzhető a nemi szervekre. Kétféle típusú vírus van. Korábban a HSV1 csak ajakherpeszt, a HSV2 csak a nemi szervek herpeszét okozta. Az utóbbi időkben az orális szex népszerűsége keveredést hozott. Mindkét vírust meg lehet találni mindkét helyen.


Tehát eredetileg két különböző vírusról van szó. De mára ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni.

2011. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos nekem is szokott herpeszem lenni.Menjen be a gyógyszertárba és kérjen Telviran(gyógyszer,nem kenőcs) 200mg osat...Az kurajo gyogyszer..ha kijön akk 2 napon belül elmulik...de ha minden honapban bevesz 5öt akkor ki sem nagyon jön.Szerintem próbálja meg.

16/l

2011. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!