Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, ha kocka hasa van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha kocka hasa van egy pasinak az javítja a szexet is?

Figyelt kérdés
Segít e az a felizgulásban, vagy valami?
2011. ápr. 6. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, persze izgató,de ettől még nem fogok elélvezni.Amúgy esetleg teljesítményben lehet előnye, bár nem tudom a fiúk mozgás közben mennyire veszik igénybe a hasizmukat.
2011. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben olyan pózokat használtok, amikben látja magát, biztosan.

Nőknél a látvány kevésbé fontos, ők inkább az érzések oldaláról élik át a szexet. De mindenképpen fontos, hogy olyan teste legyen, ami vonz.


A szex ilyen kérdésben tapasztalatom szerint inkább a pasi fenekével van összefüggésben, ott jobban látszik, hogy mekkora "erőt" képes kifejteni.

2011. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! 2 kigyúrt pasim is volt, és egyik sem tudott rendesen megd*gni! Az egyik a gyakori edzéseire fogta, hogy nagyon fáradt, a másik a korára (35 volt), hogy már neki nem úgy megy mint huszonévesen! Úgyhogy semmit köze a kocka hasnak a jó szexhez!
2011. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi köze hozzá. :D Persze azért ne is legyen sörhas, mert azzal meg agyonnyom. :D Nekem is volt 2 izmos (súlyemelő versenyekre járó) barátom, ráadásul 20+ mérettel, de az ágyban nagyon bénák voltak... Pl az egyik nem tudta berakni, behisztizett, hogyha nem rakom be magamnak a farkát, akkor nincs szex, a másik meg csak nem jól csinálta. Mellesleg engem nem izgat fel az izmos test, viszont látványilag imádom nézni, ahogy a barátom farka ki-be jár bennem, az nagyon izgat. :D
2011. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, a mostani páromnak kocka hasa van(bár nem sportol most semmit),és jól bírja az ágyban,de szex közben én inkább az arckifejezésére jobban izgulok,mint a testére,mert azt nem is nagyon látom szex közben,mert vagy oldalról látszik, vagy eltakarom vmimmel(még ha tökörből nézem akkor is).
2011. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát a súlyemelés az nem egészen egy olyan sport ami a szexhez jó lenne. A bodybuilderek pedig híresen ügyetlen emberek, de ha mondjuk atléta az ürge gondolom már jobb a helyzet?
2011. ápr. 6. 10:51
 7/11 anonim ***** válasza:
gondolj bele ha hármasugró nekifut a szoba ajtóból szökken 3at te csak szétnyitod a lábaid és kész.
2011. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, de jól jöhet a leveshez, ha elfogyott a leveskocka.
2011. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bodybuldernél azért más mert ők szednek porokat meg ilyenek ami köztudottan csökkenti a teljesítményt az ágyban,amúgy aki sportol az ne hivatkozzon h. fáradt mert pont a sportolás teszi fitté az embert,de a kocka hasnak ennek semmi köze, hisz aki csak simán hasizomerősítést csinál az még nem lesz fittebb,de ez nem jelenti azt h. egy mackósabb fiú rosszabb lenne az ágyban.Szerintem ez nem függ a külsőtől.mindenkinek más a jó, aki a hasizomra izgul annak lehet sokat segít,mint a férfiaknál a női mell vagy popsi,de szerintem nem ez határozza meg a teljesítményt.
2011. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, akinek kockahasa van, az egyből megtanulja ám használni a pélót és nő is tőle 10 centit még.

És nem is számít ám, hogy milyen mellizma, válla, bicepsze-tricepsze, quadricepse van a csávónak, csak azt nézik ám a nők, hogy van-e kockája, és lehet ám egy nyurga g*ci emós is :D

2011. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!