Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tarthatnék háremet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnék háremet? Magyarországon büntetik az ilyesmit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó kis eladó tehéncsordát, ahol elkelne egy segítő bika is, de ha a birkákat jobban szereted, az is megoldható.
2011. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

11.40

Az a baj, hogy nyújthat olyat a nőknek, amiért odavannak és elnézik neki, hogy osztozkodni kell.

De ez csak egy ideig működhet, mert előbb-utóbb minden nőből kibújik a birtoklási vágy, majd a biztonságmánia, a házasságkényszer, a gyerekmánia...

Ha ezen mániáit nem tudja kiélni, elkezd sárkányosodni. :)


Szóval kedves kérdező, lehetsz akkora kan, hogy több nőt elcsábítasz, de hosszú távon nem tudod megoldani a dolgot.


Arról nem is beszélve, hogy csak birtokolni akarod te is a nőket. Gondolom nekik nem lehet rajtad kívül kapcsolatuk.

2011. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kései Sirató ***** válasza:
Azért megnézném, hogy te hogy nézel ki? És volt-e már életedben nőd? Vagy csak pénzért bírod megszerezni a nőket? Én már hallottam valakitől, h milyen kár, h nálunk nincs többnejűség, aztán mikor úgy alakult, annak is csak a szája járt, nem a farka. Persze álmodozni lehet.
2011. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
persze, és biztos olyan hatalmas csődör vagy, hogy jó sok nő élne körülötted....beképzelt pöts (mondjuk ha jó sok pénzed van, mint ahogy előttem is írták, lehetsz végül is jeti is, nem fog számítani...)
2011. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11.40 to takacsmel


Teljesen igazad van, de ez nem volt feltétel, én csak a kérdésre koncentráltam. :P


További mentségem, hogy a Háremekben is cserélődtek a lányok, nem volt az egy holtomiglan, holtodiglan. Abban éppen az volt a "jó", hogy az Alfahím szétszórta a magját. Gondolom, a kérdés feltevője is Alfahím-nek gondolja magát, de legalábbis szeretne az lenni. Nos, részemről sok szerencsét hozzá! (De ne keresztezze az utamat!!!) :D :D :D

2011. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy jópár olyan multimilliomos, akik körül mindig egy rakás nő lebzsel. azt csinál velük, amit akar, cserébe persze fizeti a költségeiket. a lányok is tudják, hogy igazából ez egy rövid ideig tartó aranyidőszak, utána mehetnek a süllyesztőbe, de addig is igyekeznek összeszedni magukat.Aztán van, amelyiknek sikerül, van, amelyiknek nem. A lényeg ugyanaz: ők is csak örömlányok, csak nem a sarkon állnak.
2011. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!