Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnomnek nem mindig esik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnomnek nem mindig esik jol ha ujjalom, sot legtobbszor nem miert van ez?

Figyelt kérdés
Nem en csinalom rosszul :P
2008. febr. 12. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked kell érezni ezt. Pl. nedves mikor ujjazod? Mert ha nem, akkor nem volt eléggé izgalmi állapotban. A száraz hüvelybe való behatolás pedig inkább kellemetlen, akár ujjal, akár mással. De ha száraz hüvelyben matatsz, akkor mégis csak te csinálod rosszul :S
2008. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szaraz, nedves s ugysem szereti mindig
2008. febr. 12. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az lehet, hogy nedves, de talán még nem lazult el annyira, hogy behatolj az újjaddal. A lányoknak lelkileg is fel kell lészülniük az ilyenekre, nem úgy megy mint a fiúknál. Én sem mindig élvezem, ha például túl korán csinálja a párom pedig nedves vagyok, de máskor meg fantasztikusan jó tud lenni. Ne erőltesd a barátnődnél, ha nem seik jól neki. Izgasd a száddal inkább, de megpróbálhatod azt is, hogy miközben a nyelveddel a csiklóját izgatod, az újjaddal behatolsz, én szeretni szoktam. :)
2008. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
valszeg mégis te csinálod rosszul mert minden csajnál el lehet érni a kívánt hatást csak egyéneneként más és más! tapasztald ki, de csak érzéssel!
2008. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor mar jol esik neki akkor mindig kivanja hogy ne kezzel hanem rendesen csinaljam mert ugy jobban szereti igy meg rovidebb az egesz aktus
2008. febr. 12. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,vannak akik nem szeretik az ujjazást,például én sem,pedig amúgy minden rendben a szexuális életünkkel,de nekem az ujjazás nem esik jól,akkor inkább orális vagy hatoljon belém.Nem mindenki egyforma,úgyhogy ne izgulj,sok mást is lehet csinálni előjáték gyanánt.
2008. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az ujjazást. Lehet, hogy a barátnőd is ilyen. De attól még lehet olyan nemi életetek, hogy csak na! :)
2008. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!