Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtanulni a spriccelős orgazmust a nőknek?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen találkozom vele, és nagyon érdekel, hogy miért van olyan aki képes rá..és mit tehet az aki még nem. Tanulható vagy testi adottság?

Szeretném én is átélni!

Az is érdekes lehet, hogy mi történik ilyenkor pontosan a nő testében...ha valaki tudja írja le legyen szíves.

Köszi:-)


2008. febr. 12. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
szerintem ezt olyan párok tudják megcsinálni akik már jó rég együtt vannak és ismerik a másik testét hogy mi jó a másiknak és mi a legjobb és nagyon nagyon odafigyelnek egymásra.
2008. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez totál testi adottság, ezt nem lehet tanulni.
2008. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Sajna ez testi adottság!Nagyon el kell hogy élvezzél,totál a G-pontot kell fullra kényeztetned,hogy sikerüljön.De ez sajna testi adottság...
2008. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Most az előző hozzászólok azt gondolják, hogy ez a spriccelős dolog jelenti az orgazmust? Mert attól még, hogy egy nő aktus során nem spriccel, nem jelenti azt, hogy nincs orgazmusa! Én nekem nagy orgazmusaim szoktak lenni, de nem spriccelek... szerintem ezek a dolgok nem függnek össze...
2008. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem függ az összeszokástól, nekem még maszti közben is szokott lenni, talán le tudnám irni, hogy hogy kell, de szerintem is testi adottság, viszont egy sima orgazmushoz képest ( ami természetesen nagyon jó ) szval nem is tudom hogy irjam, tényleg sokkal jobb, a totális kielégülés
2008. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tanulhaó lányok!!!! tanulható!


köszönöm a hozzászólásaitokat..közben magam is keresgéltem a neten.

Ezt találtam, és remélem másnak is hasznára lesz:

[link]


sok szerencsét mindenkinek!

:-))



A női ejakuláció a megfelelő technika és egy segítőkész partner birtokában elsajátítható. Ejakuláció előtt nagyon sokan vizelési kényszert éreznek, hiszen a G-pont közvetlenül a húgycső mellett helyezkedik el. Sőt mi több, magáról a kicsapódó váladékról sokan azt feltételezik, hogy az maga a vizelet, és szégyenükben nem merik átadni magukat a testi örömöknek. A valóságban azonban az ejakuláció során majdnemhogy lehetetlen bepisilni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy szinte teljesen elzárják a húgyhólyagot.


A spriccelés kiharcolásának legegyszerűbb módja, ha elsajátítjuk a megfelelő ujjtechnikát. Lényeges, hogy a kezek tiszták, a körmök pedig rövidek legyenek, és annyi időt szánjunk a kényeztetésre, amennyit csak lehet. Nagy általánosságban minimum fél óra szükséges az ejakuláció eléréséhez, de minél tovább tart a nő izgatása, annál nagyobb mennyiségben halmozódik fel a mirigyekben a váladék. A nő vegyen fel kényelmes pozíciót, majd síkosított ujjakkkal finoman próbáljuk meg kitapogatni a hüvely elülső falán található G-pontot. A csodapont kitapintása akkor lesz lehetséges, ha a nő megfelelő izgalmi állapotba kerül. Ennek elérése érdekében, miközben ujjunkkal a felderítő hadműveletet végezzük, nyelvünkkel vagy hüvelykujjunkkal finoman izgassuk a csiklót.

2008. febr. 13. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat olvastam utána, engem is izgat.-)

De jól tetted, hogy rákerestél:-) van róla infó bőven.

Biológiája van, tehát tanulható. A gpont ingerlése, és a nagy "lazaság" semmi görcs... És gyakorlás, önismeret.-)

2008. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjemmel mindig így sikerült. Őt nagyon izgatta. De amióta terhes vagyok, nem jön össze.:(
2008. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem szokott spriccelni,viszont eleinte kicsit zavart,h összetrutyizom a párom és vajon ő mit szól hozzá.de neki az tetszik benne cs h tudja hogy akkor nagyon jó.semmi izgatót ne lát benne de gusztustalant sem,ugyhogy nem nagy gond ha nem megy :) én elég rég vagyok a párommal (majdnem4éve)és az igaz hogy sok előjáték után van ilyen és általában akkor ha én vagyok felül,kicsit rádőlve annyira h a mellem elérje a szájával,ekkor mégjobban kitolja a csípőjét közben a mellemet nyalogatja,akkor szokott kb mindig összejönni :)

22L

2010. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
hmm.
2010. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!