Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen gyakran szoktatok masztizni? Naponta többször, naponta hetente többször? Hetente? Havonta? Vagy soha? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az elébb töltöttem ki ezt a kérdőívet, és meglepődtem az eredményen mikor késztettem, és kiadta a kérdőív eredményét! Az átlagot nézzük akkor én nagyon prüt csajszinak számítok XD?
2011. máj. 3. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta. Van, hogy többször is.Ha nincs partnerem.



19/L

2011. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamiért nem szoktam. Talán azért, mert a párom mellett nem érzem szükségét, nem hiányzik.
2011. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Barátom van, így nem olyan sokszor, de megesik. Volt rá példa, hogy hónapokig nem, volt, hogy naponta háromszor. Ha unatkozom akkor is jó elfoglaltság:D
2011. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem amikor éppen kedvem van.2 naponta általában, de ha nem vagyok fáradt, és van egy kis időm akkor masztizom:)
2011. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó ez nálam. Van, hogy csak simán msn-ezek a barátommal, elképzelem ahogy épp szexelünk és beindulok kicsit és inkább elmegyek könnyítek magamon. :) Van, hogy 2 héten keresztül egyáltalán nem elégítem ki magam de volt olyan is, hogy 4-5 napon keresztül egymás után 2x is masztiztam annyira fel voltam izgulva. :)


17L

2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Naponta 2-3 szor.

14L

2011. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, van amikor naponta többször is, van amikor hetekig semmi...

22L- jah és van párom

2011. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet h már ezzel függő vagyok de minden nap 1x vagy 2x ritkán van h kimarad pár nap de már volt h ki kellet hagyni egy hé, de már nagyon hiányzott.
2011. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nálam ez tök változó, néha több napot, heteket is kihagyok, de viszont van hogy naponta 3-4 szer is, fölleg mostanában hogy sokat vagyok ithon ,.13/L
2011. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blackstone válasza:
Én soha se..nem tudom. Nincs rá szükségem.
2011. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!