Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel lehet izgalomba hozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet izgalomba hozni egy nőt?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok mint a nyíkcsókolgatás, meg ilyenek :)
2011. máj. 9. 14:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs. *nyakcsókolgatás
2011. máj. 9. 14:31
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm arra izgul fel a legjobban ha a puncija melet csókolgatom a combját :D
2011. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem, ha egy srác nagyon bejön, már a csókja is rendkívül izgató tud lenni.
2011. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
26%
Pénzzel.
2011. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Szex közbeni izgalomra gondolsz?Mert én imádom ha a páromon fekszem és fölé hajolva a cicimet szívogatja és közben a fenekemet markolássza,és a farka a puncimban van.Ez megőrjít. Nyak puszi nem jön be,se szex alatt se előtte v. utána. Meg mondjuk beindulok arra,hogy úgy néz rám, hogy szinte levetkőztet a szemével.
2011. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Khm...pénz, nagy pénisz, csikló izgatása, fenék markolászása.

Ha szerelemben éltek, és úgy akarod felizgatni, azt úgyis érzed, hogy mi tetszik neki.

2011. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
engem már az is felizgat ha a fülembe suttognak, szuszognak. attól teljesen készen vagyok. szerintem az apró finom érintések a leghatásosabbak. például az általad említett nyakcsókolgatás ;)
2011. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek más, de simulj hozzá az álló farkincáddal, de ne hatolj be. :D És csak várja hogy bemenj... ;) Próbáljátok ki, az ilyen nyalásos dolgoktól van aki undorodik, mint ahogyan én is.
2011. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátom szexet akar akkor:

Odaáll mögém átöleli hátulról a hasam és csókolgatja a nyakamat. Én általában ilyenkor megfordulok és csókolózunk majd felvesz az ölébe úgy hogy markolássza a seggem. Levetkőztet úgy hogy a vetkőzés alatt szabadult testemet végigcsókolja. Majd a puncim mellett a combomat csókolgatja és én ettől olyan nedves leszek hogy egy kis csikló nyalogatás/szopogatás és már be is lehet hatolni:$

2011. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a hátulról magához húz, nyakcsókolgatás... stb.:)
2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!