Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó az ízesített, szagosí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az ízesített, szagosított óvszer?

Figyelt kérdés
A szagosítottat azt még oké, mert nem az a tipikus latex illata van. Na de miért jó hogy ízesített? Ha orális szexről van szó, azt nem óvszerben szokták csinálni, vagy igen? Ezért van ez?
2011. máj. 9. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát valaki úgy csinálja az orális szexet hogy óvszerben mert ugye bár fő a biztonság de én sztem akit ismersz és megbízol benne ahhoz nem kell az óvszer ilyen dolgokhoz csak maga az aktushoz. Én személyem szerint nem szeretem az ízesítettet mert ha bár meg is "kóstoltam" attól hogy rá van írva hogy banános még nem éreztem banánosnak. Sztem semmit nem ér se a szagosított se az ízesített ne szagold ne egyed nem arra való.
2011. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja. Meg a világító. Tényleg.
2011. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak lányok akik nem cuppannak rá egyből egy kukira ha meglátják hanem mondjuk kezdetben szemérmesebbek és nem merik csak úgy a szájukba venni. Akiknek először még kellemetlen szokatlan, azok ízesített óvszerrel szokták csinálni aztán egy idő után már úgyis lekerül. Legalább is szerintem :D Én még nem használtam xD

17/L

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

De pl ha a csajnak herpesz van a száján és a párja így akar kedveskedni neki h ne a latexet érezze :D

Mert herpeszes csaj rácuppanna nem biztos h jó vége lenne :D

2011. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!