Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Durex 2in1 síkosító és masszáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex 2in1 síkosító és masszázsolaj?

Figyelt kérdés
3 típus van, az Aloés, a Guaranás, meg még egy. Ezek csupán ízükben/illatukban különböznek, vagy van olyan is, amelyik mondjuk "serkenti a nemi vágyat" vagy bizserget? Ki melyiket próbálta már? Tapasztalat?
2011. máj. 9. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A bizsergetős szerintem gáz. Olyan mintha fogkrémmel lenne bekenve.
2011. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én több félét kipróbáltam belőlük. Vacak az összes....erre az után jöttem rá hogy sex shopban vásároltam síkosítót. Német márka, német minőség. A durexnek csak a fene nagy neve van.
2011. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem is igazán a síkosító hatása miatt kellene, hanem, mint masszázsolaj. Szoktuk egymást ugyanis masszírozni (lingam és jóni masszázs), és amit eddig használtunk, sima masszázsolajat, azt kicsit már unom. Gondoltam, beújítok valamit, ez meg állítólag még édes is ;-)


Még így is a "vacak" kategóriába tartozik?

2011. máj. 12. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát talán ahhoz jó amit mondasz. Édesnek édes íze van valóban. De pl intim testnedvekkel keveredve szerintem borzalmas íze van. Hülye hasonlat, de olyan mintha a tejfölös csirkére, barack lekvárt öntenél és úgy próbálnád megenni. :)


Azt még tudd róla, hogy ha kezd rászáradni a bőrre....pl masszázsnál kissé ragacsos lesz a cucc.


Személy szerint én még masszírozni sem használnám. De ez csak az én személyes véleményem.


Második voltam.

2011. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmmm... hát, ha ragad, akkor bizony felejtős.

Köszi, spóroltál nekem nem kevés pénzt :)

2011. máj. 12. 18:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a barackos tejfölös csirke hasonlatod... :) Jól megragadja a lényeget, azthiszem megóvom kedvesem az efféle ízélményektől :D
2011. máj. 12. 18:17
 7/7 mier pont en válasza:
Bizsergetost en is probltam, fogjuk ra, hogy kellemes, de minek sikosito, ha termeszetesen jobb??? persze ha a lany nem eleg nedves, akkor sikositoval konnyebb. Ez eggyertelmu
2011. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!