Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 47 évesen még szűz nőt, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 évesen még szűz nőt, mint párotokat, el bírnátok képzelni?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, túl egy váláson, s neten megismerkedtem (nem társkeresőn) egy nagyon vagány, intelligens, szép, s fiatalos 47 éves hölggyel, aki, mint a napkban kiderült (ő mondta el), még szűz. kb. két hónapja ismerjük egymást, annyira fiatalosnak, s üdénak tűnik, hogy max. harmincat adnának neki az emberek. Persze, már az ágyban is kikötöttünk, láthattam teljesen mesztelenül is, s mondhatom, nem akármilyen látvány. Sokkal jobb NŐ, mint a korosztályában általában a hölgyek. Elmondása szerint, azért szűz még, mert még nem találta meg az igazit, s velem kapcsolatosan is még várni szeretne, míg bizonyosságot nem nyer a kapcsolatunkról, s míg azt nem érzi, hogy érzelmileg igazán kötődik hozzám. A gond az, h én közben érzem, hogy beleszerettem, nem szeretném elveszíteni, viszont ez a még mindigszűz dolog egészen ledöbbentett. Szerintetek mit tegyek?
2011. máj. 9. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
huu hat ez nagyon erdekes ... nem gondoltam volna h meg vannak ijenek dehat szerintem varj ra meg egy kicsit ha megszeretted ot
2011. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
én már 30 évesen inkább családot szeretnék.Addig meg élem az életemet..
2011. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hódítsd meg. :)


Én csak 21 vagyok, de én is megpróbálnám meghódítani.

2011. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Ritka értéket kaparintottál meg. Nehogy megriasszon a szüzessége. Szeresd!
2011. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Szűznek szűz, de lehet csinált egyéb dolgot:D Vannak akik análban csinálják, meg hogy szopnak, mert nem akarják elveszteni még. Csak úgy mondom, hogy meglehet:) viszont a szüzesség még ott van:) Ha szereted akkor mire vársz? Szívedre hallgass!
2011. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy szűz-e vagy nem, azt írod vonzó intelligens nő és beleszerettél, akkor meg becsüld meg! Lehet pont egymással lesztek nagyon boldogok.
2011. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor ne zavarjon. Mitől félsz? Hogy túl sokáig fog váratni? Hogy vmi gond van vele, és azért szűz még? Vagy attól, hogy túl tapasztalatlan, és nem akarsz egy "kezdővel" együtt lenni?
2011. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én magam sem tudom, hogy mitől félek igazán. Nem tudom megfogalmazni. Csak valahogy nem megszokott( nem normális???) ilyen korban még a szüzesség.
2011. máj. 9. 16:47
 9/25 anonim válasza:
elég érdekes,hogy ennyire vonzódsz hozzád és akkor egy ilyen kis semmiség zavar.
2011. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Ööö. Hát szerintem ja, ha jól néz ki meg minden most szűz vagy sem nincs nagy jelentősége. Mondjuk én még 30 se vagyok, de mind1.


Na mellékesen kérdéstől függetlenül. Amikor valaki szűz és akkor ilyenek hogy "hahh..hh.h HATALMAS ÉRTÉK. Mert mitől? Na nem azt mondom, hogy hülye kell legyen, de mi van ha azért az mert mindenkivel úgy viselkedett hogy nem jött össze, vagy épp nem sokat tett érte vagy akármi. Vagy egyszerűen nem lehet kibírni. Vagy akkor itt emberek büszkék lesznek fiúk/lányukra "igen, büszke vagyok rád gyermekem még 45 évesen miközben a halálos ágyamon fekszem te szűz vagy és sose találkozok az unokáimmal (már ha lesznek) de nem számít mert azzal hogy senkivel se jöttél össze megmutattad hogy te jobb vagy".


Szóval csak azt mondom, lehet jó meg minden, de aki .. !!!:O 17 évesen szexelt először nem hiszem hogy kevesebbet érne.

2011. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!