Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez felizgat titeket? (leent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez felizgat titeket? (leent)

Figyelt kérdés
Mikor felizgulva felhívtalak, elmondtam mien endves vagyok, és hogy gyere át. Mikor ide értél mesztelenul ajtót nyitottam, asztán érzékien berántottalak az ajtón. Megcsókoltál, a nyelved át tetted a számbaa, és sokáig érzékien csókoltál. Ezt követöen letérdeltem eléd, lehúztam a nadrágod kivettem a farkad, és elkezdtem nyalni, utánna pedig szoptam. Ezek után felvettél a karjaidba, és elvittél a szobába. Mikor oda értünk letettél az ágyra, szét tártas a lábaim, és elkezdted elösször a puncim felett, és a pocim nylni. Utánna oda értél a csiklómhoz, és csak nyaltaad, és ujjaztál, nagyon élevztem, lassan elmenteem, utánna feljebb csúsztál rajtam már szinte éreztem hogy a faszocskád érinti a punciim, elkezted nylni a mellbimbóim, simogattál, sztán elkezdted csókolgatni és harabdálni a nyakam, kiszívtad szinte, mikor már a számnál voltál, elkezdted nyalni a szám, átdugtad a nyelved a számba, és csókoltál, érzékien, vadon, lent pedig már éresztem a péniszed merevségét ahogy már majdnem benne volt a puncimban, asztán eljött a pillanat a faszocskád belecsúsztattad a puncimbaa, csúsztattad ki be, ki be, ki be , rettenettessen jó érzés volt, szinte beleremegtem, nyögteem, utánna lementél rólam és rá ültem a farkadra, ugráltaam, a avstagh hosszú farkadd, a puncimban mozgattad, és csak mozgattad, amikor érezted már mingyárt elmész, én letérdeltem az ágy mellé , te pedig az ágyonn térdeltél, még egy picit a kezemmel huzogattam le- fel a kukidat, utánna jött a spermaa, jó soook, és az arcomra, a számba, a meleimre, élvesztéél, .. imádtaam.
2011. máj. 9. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem izgatnak a helyesírási hibák!
2011. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A "mien" -ig olvastam el.

Az eléggé felizgatott.

2011. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Engem igen.

Mondjuk ha látom a csaj képét akkor inkább el tudom képzelni.

2011. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Maga a sztori jó lenne, de ez a helyesírás...:D szörnyű vagy te hallod :D
2011. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Írhatsz még ilyent :p
2011. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
te hülye vagy XD de am igen ;)
2011. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát a sok helyesírási hibától nehéz olvasni, de egy meglátás: szerintem a péniszt ne becézgesd, mert ugyan én lány vagyok, de elég kiábrándító faszocskád, meg kukit olvasni:P
2011. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sikerült felizgatnod. :)
2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, akkor még izgatóbb leszel! (:
2011. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Izgató volt, amikor az utolsó sorban megtaláltam a tizedik olyan szót, amit sikerült normálisan leírnod.
2011. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!