Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van velem? Transzexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Transzexuális lennék?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves, eléggé heterós, meleg passzív srác vagyok, és csomószor eszembe jut, hogy jó lenne csajnak lenni...de igazából soha a büdös életbe nem műtetném meg magam meg ilyenek, csak valahogy úgy vagyok vele, hogy akkor sokkal könnyebb lenne ismerkedni. Amúgy boldog vagyok meg minden, csak egyre inkább azon filózom, hogy miért ugrik be ez a baromság csomószor.
2011. máj. 19. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nefoglalkozz vele. nem baj ez,ettől nemvagy transzexuális. csak női szemmel más a világ. és él benned a kiváncsiság,hogy milyen lehet a világot nőként átélni. ennyi.
2011. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoktál viselni már női ruhákat is? Mert ha igen akkor egyre jobban hajlasz a transzexuális életmód felé ...
2011. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dehogy, nem viselek semmi ilyet, se smink se semmi, szerintem az egy fiúnak iszonyat gáz...
2011. máj. 19. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát a nőknek a hosszú világtörtélemben először eljött hogy általában könnyebb (a hetero fiúknál , hetero férfiaknál). Viszont a transzexuálisoknak, de a transzvesztitáknak vagy bármely saját nemét megkérdőjelezőnek iszonyat nehéz. Ezt tapasztaltból mondom. Ha valaki utálja a transz-...-okat hát azok a aktív meleg pasik. Ez olyan mint a nácinak a zsidó, zsidónak a náci.

Tehát ha nem akarod kicsinálni magad velük ezt a gondolatod ne oszt meg soha a pároddal.

viszont az passzív fiúk több mint felének ez már komolyan eszébe jutott. Csak úgy mint neked, hogy a lányoknak könnyebb. Ez olyan gondolat mint hogy a nők meg úgy gondolják a legszerencsésebb nőnél is a pasiknak mindig könnyebb.

Ennyi sorstárs. - ha nem , elég ott a privi.

2011. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg lány vagyok, és én meg azon gondolkodok sokat, hogy mennyivel jobb lenne fiúnak lenni. Mert úgy könnyebb. De nem változtatnám magam át.

Én sem vagyok, te sem vagy transzexuális.

2011. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ezt jelenti a transzexuális.

A szexuális szerepedből kiindulva meg ne is várj mást.

Lehet titkon úgy érzed olyan pasikat is megkapsz akik hetyók.

2011. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
szerintem szögesdrótot dugjál a seggedbe.
2011. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem titkon, mert a hetero-k egy része pont sajnos azért mond itt durva dolgokat. Mert fél hogy könnyen be becsúszhat abba az öt-tíz százalékba vagy érzi hogy oda tart akinél egy kis homo tapasztalt is elő fordul, pedig még csak nem is biszex.
2011. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Isten levele


nem, de ha igen elöbb legyél öngyilkos és búnasznak magaddal (vagyis megismerteted magad vele a harcieszközöd segítségével:D) vihetsz a halálba egy homofóbot büntetlenül :DDD +mennybe könnyebb ismerkedni, bűnöst pedig akit magaddal hozol, életevégéig sav fogja marni az állát.


By: Aphrodité(szerelem istennője) & Hermész(hirnök) Fordítás: Google Fordító Nyelv Istenítizmus-Magyar

2011. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!