Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik a szex! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a szex! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottam a pasimmal, de nagyon hiányzik a szex és még nincs új kapcsolatom. gáz lenne írni neki egy pikáns üzenete melynek a lényege h szexeljünk? fiúk ti hogy reagálnátok hasonló szituba egy ilyenre?
2011. máj. 19. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre nem ajánlanám h. exel próbálkozz,de nekem volt eg yolyna barátom aki egyből úgy kezdte h. "ha szakítunk akkor azért ugye össze járunk mard szexelni?"
2011. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szia.. szerintem rossz ötlet.. utána csak rosszabb lenne.. nehezebb lenne elfelejteni..:/ énis kerültem ilyen helyzetbe, úgyhogy tapasztalatból irom..
2011. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A ex-ed örülni fog neki. viszont komoly esélye van hogy újra össze jöttök, ezért szokott tabu lenni.
2011. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Ha egyszer vége, akkor vége. Masztizz, amíg nem lesz új partnered.
2011. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van párom mégis 9 hónapja nem tudtunk szeretkezni betegség miatt... nehogy már ennyire szexéhes legyél! Ha meg igen ne a volt pasidnak üzengessél ilyet, ez olcsó r.bancos!!!
2011. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért szexelnél a volt pasiddal, amikor egyszer vége lett köztetek mindennek!?

Nekem is hiányzik a dolog, ha gondolod keress meg privát üzenetben. :)

2011. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet.

nyugodtan.

hisz ismeritek egymást, bíztok egymásban, nincs szégyenkezés, csak az örömök.

hajrá

2011. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
üzenj nekem inkább.
2011. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden második nő megteszi az életben. De utána leK-ázza a másikat ha kiderül róla. Ha megkérdezed a fiúkat hányszor csinálták ezt velük ex-eik, hát nagy számot fogsz hallani. Az van hogy esetedben amíg nem volt más könnyen vissza rendeződés lehet a legutóbbi ex-edel. A fiúk ezért nem szeretik az exeket (a barátnőjét), mert ők tudják azzal lép a legkönnyebben félre egy lány. Mert őket is kereste a exbarátnőjűk ha akár kapcsolatban is szex hiányuk volt. JÓL TUDOM ;-D Mint ahogy azt is tapasztalom hogy a közös szexuális élet a szakítással nem ér véget. Hol kopogtat egy lány ha a pasija jó ideje nem elégette ki ahova szép emlékek fűzik. Ha egy exem rám dob egy üzenetet évek kihagyása után, tudom hogy mi következik.
2011. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, maszturbálj. F.
2011. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!