Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik arcszőrzet tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik arcszőrzet tetszik neked a leg jobban? (NŐK)

Figyelt kérdés
Sima bajusz, Ápolt rövidebb körszakál, Vágó istvános kajamaradékrejtő bozontos körszakál, BAjusz kis állszakálal (Állon elhelyezkedő) ? sima borosta, Jó dús amolyan remete arcszörzet, vagy egy kis oldalpalyesz?
2011. máj. 19. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Max borosta.Körszakállból max 1 cm-es.Apukámnak olyan Vágó Istvános van,de már szivesen megnézném szőr nélkül is mert neki szakáll nem nő,de mióta az eszemet tudom sose láttam szakáll vagy bajusz nélkül.
2011. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bajusz és egy picike szakáll :)
2011. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
rövidebb körszakál
2011. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:
Nőkön semelyik nem tetszik...
2011. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen arcszőrzet nem tetszik egy nőn.
2011. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem az ajak alatt lévő pici pamacs jön be nagyon *.*

elmegy még a borosta is,de a többi...számomra visszataszító. Mivel a barátomnak nem nő abban az állgödröcskében (nem tudom,mi a neve annak az ajak alatt:/),legjobban azt szeretem,mikor sima az arca,ő viszont a borostát részesíti előnyben,és szinte soha nem borotválja le teljesen a szőrt,mert akkor mindig kipattog...

21/L

2011. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

OFF:


ezt csak én nem értem az első válaszból?


"szivesen megnézném szőr nélkül is mert neki szakáll nem nő,de mióta az eszemet tudom sose láttam szakáll vagy bajusz nélkül."

2011. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
borosta csak nekem
2011. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sima, esetleg ilyen: [link]
2011. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én egy fél Kossuth Lajosnak már elmehetnék, csak bajusz nélkül, és szeretik a nők:) 22/F
2011. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!