Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Praktikák feldobni a házasélet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praktikák feldobni a házaséletünket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Vállaljatok be egy (újabb) gyereket, az majd feldobja.
2011. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szex másokkal esetleg? Valami szexpartnerkeresőn...
2011. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
öltözzetek be villanyszerelőnek vagy cseréljetek szerepet, vegyetek talicskát
2011. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is feldobná, hogyha többet lennétek kettesben messze a szülők,gserekektől. 1-2 napos kis üdülésből évente 1 jobb esetbe 2 bőven belefér. Kis kirándulás, sok szex......:)
2011. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, ti miket próbáltatok már, de segédeszközöket tudok ajánlani, vagy kipróbálni a tantra szexet, vagy a tao tanításait követni. rengeteg weboldal szól ezekről. ha a szex nem csupán szükségletkielégítésre szolgál, hanem megpróbáljátok elnyújtani az időt, és máshogy megélni, jobban fogjátok várni az együttléteket, mert újdonságokat tanulhattok. igaz, türelem kell hozzá, meg az h a másik partnert is felvillanyozza. sajnos még nekem sem sikerült belemerülni a szerelem efféle tudományába, de érdemes kipróbálni, én is rajta vagyok.
2011. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja, ha pedig nem a szexszel van gond, akkor új elfoglaltságot kell kitalálni-már ha engedi az időtök(amit meg lehet oldani, ha nagyon akarjátok). van, akinek az válik be, ha másokkal is vannak-csajos, haveros este-vagy épp együtt- közös kirándulás, vagy mondjuk masszás gyakorlása egymáson.

attól függ, h sokat, vagy keveset vagytok-e együtt.

2011. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
análszex.
2011. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!