Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, de nagyon szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, de nagyon szeretném kipróbálni fiúval is. Mit érdemes tudni erről az részéről?

Figyelt kérdés
Kérlek az ilyen .uzi vagy meg búza meg mittudomén dolgokat hagyjuk. Barátnőm van, boldogan élünk, mégis nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet a másik oldal. Kérlek adjatok építő jellegű tanácsokat - ha van egyáltalán. Köszönöm.
2011. máj. 19. 12:06
1 2 3
 1/27 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Először is mondd el a barátnődnek ezt. Ha még utána veled marad, akkor örülj. Ha nem... na akkor annak örülj, hogy lehetsz igazi b*zi is! Vagy kérd meg barátnődet, hogy vegyen fel egy műpéniszt...
2011. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem is a seggbedolog vonz (sőt, talán az egyáltalán nem), inkább csak a szopás része... mármint hogy milyen lehet valaki mást leszopni.
2011. máj. 19. 12:12
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Kottont húzzatok ennyit tudok rá tanácsolni.
2011. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Attól mert barátnőd van még lehetsz homoszexuális. Annyit kell tudnod róla, hogy érdemes eldöntened magadban melyik nem vonz téged, és legalább a barátnőddel érdemes ezt tisztáznod.
2011. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
buzza vagy
2011. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Te egy gabonatábla vagy.
2011. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Gabonatábla :D:D:D


Am próbáld ki a prosztatamasszázst, kezdetnek vegyél egy vibrátort + tejszínhabot, az qrvajó seggbe.


Csak az egész mutatvány előtt alaposan xard ki magad!!


A nődnek meg finoman adagold ezt be, vagy ha már az elején látod rajta, hogy nem tetszik neki akkor tartsd titokban!


Am nekem is volt egy ilyen korszakom, bár odáig sosem jutottam el, hogy rendesen pasival csináljam..


Néhanapján amikor asszony nincs több napig, és nagy a magány meg sokat jár a kezem föl le akkor rágerjedek a seggemre is, nagyobbat lehet élvezni utána! :D:D

2011. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Ja és mégvalami.


Sosem jár közben a fejemben pasi, állandóan olyanok járnak a fejemben, hogy jól teletöltöm gcivel a párom nunusát, hogy már kicsurran mellette mikor tövignyomom neki, vagy előtte őt is megtöltöm tejszínhabbal, aztán miután jól megdugtam és beleélveztem kinyalogatom belőle ;);)

2011. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, ha vkinél kivertem a biztosítékot, de legalább nem vagyok álszent... Utsó kettő voltam!
2011. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Szia te szegény, eddig nem sok hasznos tanácsot kaptál, megpróbálok segíteni neked. Az hogy van barátnőd és még is ki akarod próbálni a dolgot, egyáltalán nem jelenti azt hogy meleg lennél. Az is igaz hogy sok meleg belefog egy hetero kapcsolatba csak hogy a társadalom elvárásainak megfeleljen.

Építő jellegű tanács, vagy menj el egy ilyen szórakozó helyre és ott tuti a siker, vagy társkereső, chat pont hu oldal, tuti találsz jelentkezőt arra hogy ők téged, de azt hogy te mást, az azért neccesebb mert mindeki ismer mindenkit és te mint új belépő még friss húsnak számítanál.

Barátnődnek szerintem nem vagy köteles elmondani, ez az én véleményem.

Halkan megjegyzem sok hetero férfi, családos, több gyerekes férfiak keresnek fel más férfiakat egy szoppantás erejéig, ezt vissza lehet vezetni egy abszolúte érthető okra. Nem érzék azt hogy kielégítették a feleségüket, mert ott csak a nő szavára hagyatkozhatnak, és egy férfinál pedig teljesen látható a jel.

2011. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!