Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg őszinteségre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg őszinteségre vágytok?

Figyelt kérdés

Jobb az őszinteség, mint a kegyes hazugság/kimondatlan szó?

Melyiket választanátok? Nyílt beszédet és a "sértődést", vagy a kegyesebb variációt?


2011. máj. 19. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nyílt beszéd,de csak azért,mert én is ilyen vagyok.Amikor látom,hogy valami ferdítés van,akkor már kezd felmenni a pumpám.Barátnőm viszont nem mindig tolerálja az őszinteségemet.
2011. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb a nyilt beszéd, persze aztis kegyes modon, tehát ha vett a pasid egy kockás inget ami elég gáz és nevetséges akkor ne ugy mondd neki H: fuj hogy nézel ki ebben :D hanem ugy hogy: hát ne hari de nekem ez nem tetszik és nem illik hozzád szerintem... érted.... igy azért még mindig jobb, ha erre meg is sértödik akkor az már nem a te bajod mert ugy is rá fog jönni h jobb h megmondtad a frankót mint hogy hazudj... de ha téllegmég ennél is jobban megsértödik akkor hülye és azt kell neki mondnai hogy: bocs h öszinte vagyok és ha kikérdezed a véleményem akkor nem azt mondom amit hallani akarsz hanem azt amit én igazábol gondolok, ha meg azt akarod h hazudjak akkor meg inkább ne kérd ki a véleményem -.- ""
2011. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamóca. ***** válasza:
a legtöbb zt mondja nyílt beszédre, teljes őszinteségre vágyik... gyakorlatban ez nem mködik, ha elküldöd őket, ha megmondod szemtől szembe hogy neked nem megy, nem kell nem akarsz vele járni, akkor rögtön te vagy a bunkó p*csa aki ezt mégis hogy képzeli?
2011. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én pont az ellenkezőjét szeretem, imádom, ha hazudnak nekem
2011. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség hosszú távon mindig kifizetődőbb. Apró, lényegtelen dolgokban a kegyes hazugság elfogadható lehet, mert ez bizonyos kompromisszumkeresést jelenthet. De lényeges, fontos dolgokban csak az őszinte beszéd elfogadható.
2011. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A párom is mindig azt mondja inkább mondjam ki ha bánt vmi, vagy vmi nem tetszik,de ha meg őszinte vagyok akkor sértődés van és akkor azzal jön h. én nem fogadom el így ahogy van.
2011. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem Mindegy, csak Keféljünk reggel, délben, este, aztán beszélgethetünk is max elalszom :)
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én maximálisan az őszinteség híve vagyok, sajnos mint utólag kiderül ezt eddig még egy nő se bírta teljesíteni az életemben...


Nem vagyok sértődős típus, megértem az észérveket, tudok normálisan gondolkozni, így nekem nem gond őszintének lenni és viszont is elvárni...


Én "megsértődni" pont, hogy az őszinteség hiányán szoktam inkább. Ennek ált igen nagy százalékban szakítás is lett a vége részemről :S


De azért még keresem azt akinek nem túl nagy kérés ez, bár eddig kevés sikerrel..., no de a lepény hal esete :P


25/F

2011. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint a kegyes hazugságok a szerelemben csak ártanak! bármilyen csúnya is legyen az igazság még mindig szebb és elviselhetőbb! inkább mondja egy lány, hogy kösz de nem kérek belőled, mint hogy most éppen nem érek rá mert dolgom van... aki a kegyes hazugságot választja az őszinteség helyett az nézzen magába, hogy ellenkező esetben minek örülne?! nekem sokkal-sokkal rosszabbul esik az áttetsző kegyes hazugság mint a lehangoló igazság. egy kegyes hazugságba még belemagyarázhatod, hogy van még remény, míg amit a szemedbe mondanak feketén-fehéren azon nincs mit szépíteni.

kategóriát tekintve gondolom a szerelemre gondolsz.

2011. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szamóca. ***** válasza:
továbbra sem értem akkor ezt gyakrolatban miért nem tudjátok megvalósítani, és miért ugat fél pest a hátam mögött, hogy mekkroa szemét k*rva vagyok emrt azt mondtam XY-nak, hoyg nem gondolom hoy mi jó párt alkotnánk, nem vonzódom hozzá úgy hoyg inkább nem szeretnék vele járni. még tiszta kedvesen is mondtam. =/
2011. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!