Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fáj a maszturbálás. Rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a maszturbálás. Rosszul csinálok valamit? Hogy csináljam? Így a szexet sem fogom élvezni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és tegnap este megpróbáltam maszturbálni, de nagyon kellemetlen volt, szinte fájt... :( egy ujjnál több nem is fért a hüvelyembe, próbáltam mozgatni meg minden, de rossz érzés volt... rosszul csinálok valamit? még be is nyálaztam... a fiúk pénisze vastagabb, mint az ujjam. nem fog beférni? Élvezhetem így egyáltalán a szexet a későbbiekben?

SEGÍTSÉG!! aggódok :S

ti hogy csináljátok?

és bocsi a sok kérdésért :S


2011. máj. 19. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor maszturbálj, ha fel vagy izgulva. Ha nem vagy eléggé felizgulva, akkor kellemetlen élmény.
2011. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

"egy ujjnál több nem is fért a hüvelyembe, próbáltam mozgatni meg minden, de rossz érzés volt"

Szűz voltál még?

"nem fog beférni?" Most már igen.

"Élvezhetem így egyáltalán a szexet a későbbiekben?" Soha többet, mert mindig benned lesz ez a negatív élmény.

2011. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

még szűz vagyok...


próbáltam akkor is, mikor fel voltam izgulva, de valahogy kellemetlen érzés volt...

tényleg nem fogo így élvezni a szexet? úgy értem, hogy nem fog beférni... vagy az is fájni fog...? :S

2011. máj. 19. 14:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltess semmit! Ahhoz, hogy élvezni tudd a maszturbálást, nem kell több ujjadat magadba dugnod! A lényege, hogy kényeztesd a testedet! Simogasd, finoman csipkedd... de semmiképpen ne erőltesd! És ha pasival leszel, akkor valószínűleg nagyon fogod szeretni, kívánni fogod minden érintését... és ettől annyira be fogsz nedvesedni, hogy nem is fogod érezni a fájdalmat. :)
2011. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a második válaszolóra pedig ne hallgass természetesen élvezni fogod a szexet, ha már elkezdted felfedezni a tested tapasztald meg mi esik jól ez a későbbiekben segíteni fog az pedig hogy fájt, ne erőltesd és nem lesz semmi gond ne félj
2011. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha még két ujjam se fér bele, akkor hogy fog beleférni egy férfinek...?
2011. máj. 19. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Simogasd kívül a puncidat.
2011. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

"ha még két ujjam se fér bele, akkor hogy fog beleférni egy férfinek...?"

- Na látod, itt van a kutya elásva. És akkor még szót sem ejtettünk az anális mulatságról (2-es pálya)...

Tanulj inkább, ahelyett, hogy 14 évesen magadhoz nyúlsz és azon jár az agyad, hogy mekkorára fogsz tágulni szex közben, vagy ha megkötött a gipsz, utána majd szülés közben. Képzeld el, egy csecsemő is kifér ott, ahová az ujjad sem fér be most.

2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

jaj te :D azért fáj mert ott a szuzhartyad :D

nehogy elszakítsd majd egy pasi elveszi, utana majd nem fog fajni :P

de az elso mindig faj egy picit de ne aggodj

2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért a hüvelyedet akarod izgatni, ha úgy fáj? Nekem eszembe se jutott amíg szűz voltam, hogy bedugjam oda az ujjam... Az más kérdés, hogy nem is érek igazán le oda...

Szóval mi lenne, ha inkább a csiklódat izgatnád? Azzal nagyobb élvezetet tudsz elérni, és tuti nem fog fájni.

Egyébként hidd el, attól még, hogy az ujjad nem megy be, agy pénisz is be fog férni, sőt, képzeld, ott egy gyerek is kifér. :)

20/L

2011. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!