Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szeretitek a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretitek a szexet?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok válaszát várom !!
2009. márc. 14. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

A utolsó kommenteddel lett árnyaltabb a kép.


Persze hogy vannak olyanok. Azért nem szeretik, mert idióták. És/vagy így nevelték őket a "jó akaró" szüleik.


Vagy eszebe jutott még valami: szimplán idióták...


25/f

2009. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Szeretjük, miért lenne kötelező? Természetes, és szükséges.És JÓ!
2009. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
én házasságban élek,a férjem volt az első,és nem szeretem vele a szexet.nagyon ritkán esik jól,álltalában már az érintésétől is kiráz a hideg,volt hogy évekig nem nedvesedtem.sosem csókolózunk.de szeretem,valahol,és nem válok.viszont van barátom,akit imádok(már 7 éve)szuper vele a szex,és eszméletlenül jól csókol,és szerelmes vagyok belé,ő is szeret
2009. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Aki csak azért van együtt a párjával,mert kötelező,az gondolkodjon el azon,hogy érdemes-e ezt a kapcsolatot tovább folytatni,vagy nincs-e valami megoldásra váró probléma.

Én szeretem a szexet,főleg a jó szexet.Nyamm:)Ha lefekszem a párommal,akkor azt azért teszem mert kívánom.Főleg reggel-délelőtt-délben-délután-este-éjjel és hajnalban szeretek szexelni:):):)

2009. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
na jólvan mert már én is szeretem a szexet ez a csajom döbbentet rá az igazi szex örömeire !!
2009. márc. 15. 20:47
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy kapcsolatban kényszernek érzi a szexet, akkor ott már gondok vannak. Szerintem az a normális, ha a suliban vagy a munkahelyeden is a párodról fantáziálgatsz, és mikor végre hazaérsz ráveted magad.

Petranova

2009. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!