Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet látni egy lányon ha ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet látni egy lányon ha ki van éhezve?

Figyelt kérdés
Úgy értem a mindennapokban. Lerí az az emberről?
2009. márc. 14. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé kivagyok,de még sneki nem tette szóvá:D
2009. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már szólt be olyat osztálytársam, hogy rámférne, ha végre lefeküdnék valakivel, mert sugárzik rólam a rengeteg elfojtott szexualitás. Majdnem leesett az állam. Mert végülis igaza volt. 19 éves vagyok és szűz, és már nagyon vágyok egy barátra, akivel végre szerelmeskedhetek, nem megdugathatom magam, hogy végre ne legyek szűz, hanem testileg-lelkileg eggyé válni vele.
2009. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos én is jártam már úgy,hogy megjegyezték jót tenne nekem egy kis szex,mert igazán kesze-kusza vagyok.Persze ezt csak az veszi észre,akinek szeme is van hozzá.
2009. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam még soha nem vették észre,pedig szinte állandónak mondható nálam az ilyen. Amúgy sokszor az játszódik le a fejemben,h basszus jó lenne,ha vki megkefélne, és sztem még elég sokan ezt gondolják...
2009. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lehet látni minden lányon, de tény, hogy vannak olyan nők akiken ez valamilyen szinten nyomot hagy. Egyébként nem csak a nőkön lehet ezt észrevenni.
2009. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Odin777 ***** válasza:

én olvastam hogy szükségetek van rá ,már az orgazmusra mert biológiailag szabályoz mindenféle dolgot és hiányában depi elhízás vagy idegesség sexel viszont simulta arc jókedv nincs hízás segít bírni az igát.. mint egy megújító eszköz!!gondold át


egri vagyok de szivesen utazok mert bevallom én is ki vagyok éhezve rá írjatok lacieger@gmail.com


hotdog :kevinmicknic a nevem

2009. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy beszóltak, hogy rám férne már egy kis szex...Majdnem befordultam, mer igazuk volt. Egyébként a nagy gáz az, hogy a barátommal -bár jó a szexuális életünk- néha van olyan, hogy "éhes " maradok... s ezt olyan ciki megmondani. Pedig olyan jól megvagyunk... csak nehéz kimutatni, hogy koppon maradtam. Na ettöl nagyon rosszul tudom magam érezni... s írtó feszült tudok lenni...
2009. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Észrevételem szerint kb. minden csaj be van folyamatosan indulva, csak van aki jobban karban van tartva.

(csaj vagyok, szoktam beszélgetni nyíltan sok csajjal)

2009. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!