Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó játszani egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó játszani egy lány érzéseivel?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Pár hónapja vesztettem el csókszüzességem egy 19 éves sráccal. Azóta "kihasználta" a naivságom, kevergett az exével lett új nője szakítottak volt minden. Nemrég voltam egy koncertjükön és utána a padon a sötétben rövid ellenkezésem ellenére (ezt nem kéne, megint nekem lesz majd a szar) mondván ne törődjek most semmivel magához húzott és megcsókolt. 5 percen keresztül folyt körülbelül, nagyon jó érzés volt aztán újra meg újra...:( Tisztában vagyok vele hogy ezzel kb ennyi de most feltörtek a régi emlékek és tök rossz érzés. Miért kellett ez?
2011. máj. 22. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő egy önző féreg és csak azért csókolt meg mert mondjuk nem volt ott az aktuális csaja,de vágyott egy kis szeretetre és nem érdekli a lelki világod...tudom,kicsit nyersen fogalmaztam,de ezt gondolom a leírás alapján..
2011. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valaki a tömegből ***** válasza:
Énis 17 vagyok csak fiúban :). Én még most sem sókoltam meg senkit, de nem is áll szándékomban. Pontosan az ilyen dolgok miatt amiket leírtál. Nem bízok meg 100%-ig senkiben. Persze nem kell hogy az én példámat követni. de máskor ne dőlj be ilyen olcsó szövegeknek, légy kicsit óvaosabb. Jól van megtörtént ami megtörtént, de legközelebb ne légy ilyen naív.
2011. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Igazából most már csak úgy állok hozzá, hogy hát volt egy jó estém... Igaziból az első csókom már elvette és innentől fogva már nincs olyan nagy súlya nálam egy "csóknak". Ez a legrosszabb az egészben. Régen olyan misztifikált fogalom volt, most meg csak egyszerűen csók csók miaz semmi körül-beül... :( Tiszta rossz érzés, mintha levette volna a gátlásaim.
2011. máj. 22. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak sajnos ilyen szemetek akik csak kihasználják a másikat mind a 2 oldalon.


A naivság meg idővel elmúlik csak sajnos abból kigyógyulni néha fájdalmas dolog.


21/f

2011. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"kevergett az exével lett új nője szakítottak volt minden"


Ez mi?

2011. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ez a szomorú, hanem az, hogy még hagyod is magad. Ez nem sok jóra enged következtetni veled kapcsolatban sem, ne haragudj.
2011. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy még szeretem... De ő ezt tudja és kihasználja...
2011. máj. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!