Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők nagyrészének nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

***verus*** kérdése:

A nők nagyrészének nincs orgazmusa, nekem viszont a szeretkezésem 70-80%-ban van. Van olyan barátnőm aki még sose ment el hüvelyi orgazmussal? Mi lehet ennek az oka? És hogy hogy én meg eltudnok menni úgy, vagyis csak úgy tudok elmenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

vagy szerencsés vagy vagy ügyes a párod.

én azt hallottam hogy a nők járásából meg lehet mondani van e hüvelyi orgazmusuk. akinek van az jobban riszálja a fenekét/ csípőjét séta közben :P (ezt egy tudományos kísérletben igazolták :P)

2011. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

bibibíí, nekem MINDIG VAAN orgazmusom !

:D

2011. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az elozo parommal nekem sem volt egyaltalan.A mostanival minden szeretkezes alkalmaval legalabb 3-4.Nagyon jo!!!!
2011. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73as, és mi volt a fő különbség a régi és a mostani közt?
2011. máj. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol olvasol ilyen statisztikákat, szerintem azért a többségnek nincs ezzel gondja. Ne a 16 éves lányokból induljunk ki, hiszen még tanulják a szexet, de a huszonéves nőnek a hüvelyi orgazmus, már nem olyan nagy csoda.

23/L

2011. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel most csak el szerettél volna dicsekedni, hogy neked van? Mert kb. semmi más értelme nincsen...
2011. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést hogy ez miért van nem dicsekedni akartam vele....
2011. máj. 28. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is mindig van, nem értem mit kell ezzel arcoskodni
2011. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BigCsaba válasza:
teljes mértékbe igaza van, a kérdés feltevőjének ez tudományos tény, te meg ne arcoskodj, szerintem öszetenéd a két kezed ha neked az életedbe lenne egy rendes orgazmusod
2011. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is szeretnék hüvelyi orgazmust!! :) mi a titkod? Hosszu elöjáték? Teljes oldódottság? Mesélj
2011. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!