Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Volt már, hogy lebukta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már, hogy lebuktatok maszti közben? Ki előtt? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
anyukád
2011. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

1. van már ilyen kérdés, keress rá

2. Nem írkálom le a szokásaimat ide, hogy más aberált a f@szát verje rá

2011. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kedved 2. ez egy anoním oldal...
2011. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
az anoním farkát se verje rá senki a kommentjeinkre...
2011. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha zavar a kérdés, akkor miért válaszolsz rá...és ha már válaszolsz, akkor miért olyat, aminek semmi köze a kérdéshez...itt egyáltalán nem kötelező egy kérdést sem megválaszolni, csak itt vannak olyan megmondóemberek, akik úgy gondolják, hogy nekik aztán mindig meg kell mondani a tutit, nem bírják ki enélkül....szerintem inkább ezek az aberráltak...
2011. máj. 28. 11:10
 7/7 anonim válasza:
Én válaszolok nem úgy mint a többiek. Már megtörtént egyszer kétszer, a barátnőm elött de még jó is volt mivel pont akkor tartotam ott nem tudom abba hagyni és jól jött mert mindent megcsináltunk még ki is nyalt meg ő is elkezdte csínálni és nem éreztem magam anyira egyedül :D
2011. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!