Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Popsiszexben mit kell csinálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsiszexben mit kell csinálnia a páromnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én berakom neki és sok síkosítót is kell használni. Az kell, hogy engedje el magát, azt is tudom. De még mit? Esetleg csináljon úgy mintha kakilna? mert akkor nagyobbra tud kitágulni?
2011. máj. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.
2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nehogy aztán MakkMarci randizzon KakaMatyival :(
2011. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
könnyebb, hogyha úgy csinál mintha kakilna, meg próbáljátok kutya pózban (nem fáj annyira)
2011. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Behatolás előtt sok ujjazás egyre több ujjal. Kutya póz is jó. A pénisz meg óvatosan kerüljön egyre beljebb és hagyd hogy a csajod irányítsa az eseményeket.
2011. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyomja mintha szülne.
2011. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát először is érdemes túlesnie a napi székletürítésen... Aztán az aktus előtt mossa ki a popsiját... Sikosító legyen,engedje el magát és rajta... :)
2011. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!