Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan manszturbáljak? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan manszturbáljak? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Lány vagyok ha lány vagy kérlek adj tippeket hogyan manszturbáljak hogy élvezzetes legyen te hogyan szoktad ha fiú vagy akkor is adj feldugóson kívül bármi jöhet pl tölts fel egy zacsit hideg vízzel és azon huzogatsd adjatok tippeket létszi
2011. máj. 28. 12:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Üljél rá két párnára, és lovagolj :D 19/f
2011. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
jól hangzik várom a további tippeket is:)
2011. máj. 28. 12:56
 3/27 anonim ***** válasza:
Menj ki a fáskamrába, hasíts szét egy tönköt, aprítsd fel szecskára, és huzogasd rajta...
2011. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen, próbáld ki a zuhanyrózsát is :D
2011. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

hát nekem az jön be a legjobban, mikor bedugok valami vastagat, aztán a lábam közé veszek fekve egy paplant, és ölelem, és úgy mozgok.

de a nagypárnán való "lovaglás" úgy hogy van benned valami is működik.

Hülyén hangzik, de olyan kiábrándító amikor te neked fárad a kezed, huzogatod ki be, meg mozgatod, de én pl olyankor elfárad a kezem, és nem is olyan igazi élmény, és a kezemre jobban koncentrálok....

2011. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Johny la hanta esa muv loka ! What the Fuck


http://www.youtube.com/watch?v=vURjhSD-FE8

2011. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
jahh, hogy feldugóson kívül bármi? ezt hogy érted? csak a csiklódat akarod izgatni? nekem az nem jön be, mert nekem csak hüvelyi orgazmusom van.
2011. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Na itt jó dolgokat találsz:


[link]

2011. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nemnagyonértem az aprítós részt :) irjatok még:)
2011. máj. 28. 13:04
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy (vagy több) ujjad a hüvelybe, egy ujjad a csiklódra, másik kezeddel meg a mellbimbódat izgatod. Az úgy elég komplett.
2011. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!