Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdnétek vele? Vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek vele? Vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagyok, vonzanak az idősebb pasik (30-40 év közöttiek), már nem vagyok szűz, szerintetek lehet belőle valami gond, ha lefeküdnék egy idősebbel? nem akarok velük járni, csak kiakarom probálni...vagy szerintetek ez csak egy olyan tipikus női "korszak", amikor a lányok vágynak idősebb/érettebb pasira? megbánhatom utána?
2011. jún. 10. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Veled? Persze :P
2011. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te is visszafele fejlődsz..

Ahelyett h fiatal csávóval kerülnél össze neked vén emberek kellenek, nem olyan ahogy elképzeled. Szted 40feletti nők miért vágynak 20on éves hapsikra?


Én nem szólok bele, de ha 30felett lennék elcsalnálak a lakásomra és megfojtanálak a kutya se keresne

2011. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert tapasztaltabb pasira vágysz egyáltalán nem baj!Nyugodtan hurrogjátok le de a 25éve alattiak nem érnek egy kalap sz@rt se.Már bocs.
2011. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan!


30-40/F

2011. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. A 30 körüli férfiak általában már tapasztaltabbak, érzelmileg és szexuálisan is.
2011. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem szoktak ilyen korszakaim lenni, de ha vénemberre vágysz, hajrá. Eleve olyan korszakom sincs, hogy olyannal feküdjek le, aki nem a párom és a szerelmem.
2011. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30 éves pasi aztán tényleg vénember... :D
2011. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ősemberről már hallottam olyanról, akinek 35 éves korára kihullott az összes foga... úgyhogy tényleg vén.


Miért akarsz olyannal lefeküdni, akihez még csak nem is vonzódsz? Szerinted az jó lenne?

2011. jún. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"20 éves lány vagyok, vonzanak az idősebb pasik (30-40 év közöttiek)"

Na akkor olvasd el még egyszer kedves utolsó.

2011. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Keress meg


34f

2011. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!