Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nem akar szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem akar szexelni a barátnojével akkor nem is szereti?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 éve vagyok egyutt a barátommal. Régen o kérlelt, hogy legyen már valami.. naponta tobbszor is.non stop ha velem volt legszívesebben csak az ágyban lett volna. De ez mostanra megváltozott... pár hete úgymond nincs kedve az egészhez. akkor van csak valami, ha én kérem, vagyis nem is elég kimondani h akarok valamit, hanem ha rámászok, akkor ... régen ha már csak egy apró jelzést is adtam neki ezzel kapcsolatban már a fellegekben volt..de most meg.. pff..mitol lehet ez?? lehet, hogy tényleg csak nincs kedve? vagy inkább kezdhetek aggódni, h a kedve a régi de a partnere új ezen a téren?...o 20/F en 17/L
2011. jún. 10. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdhetsz aggódni
2011. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre mi nem fogunk neked megfelelő választ adni, találgathatunk és rád hozhatjuk a frászt, de ennek semmi értelme. Csak téged ijesztünk meg és az nem tesz jót senkinek. Próbáld meg a baráti körödben vagy inkább a barátnőiddel megbeszélni ezt. Lehet, hogy valóban van aggódni valód, de nem ismerjük a párod, a kapcsolatotokat és nem látjuk kettőtök viszonyát.Kérdezted már tőle, hogy miért nincs kedve mostanában? Nehéz ezt megkérdezni, de ha megmondod, hogy picit aggódsz a kapcsolatotok miatt, mert régen jobban láttad rajta, hogy szeret téged , mostanság nem kezdeményez , hátha mondd valami okosat és akkor megnyugodhatsz. Na ha meg hebeg habog és félrebeszél akkor tényleg gáz van. Nézd. Igaz én már 10 éve vagyok a férjemmel, de nálunk is voltak vannak hullámvölgyek a szexben. Eleinte ő volt a szexmániás. Aztán én voltam az elutasítóbb. Aztán ez teljesen megváltozott. Most én vagyok a mániás és van, hogy ő utasít el, de megvan az oka, a fáradtság, kedvetlenség, lustaság! :)
2011. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mostmár ne csak aggodj. Keress más kapcsolatot mert ez egyértelmüen véget ért.
2011. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most csak jelentősen csökkentek az együttlétek a kezdetiekhez képest, vagy teljesen meg is szűntek? Attól még, hogy nem akar naponta 3-szor megdugni, nem biztos, hogy nem szeret. A nők hajlamosak minden szarra ezt hinni.
2011. jún. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem szexeltek, akkor végetért a kapcsolat. Idő kérdése, hogy mikor mondjátok ki.
2011. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszabb időszakban van. Ha így van, és könnyen feladod, akkor mi lesz később, egy még hosszabb kapcsolatban?
2011. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kosz a válaszokat.

Nem szunt meg teljesen, de nagyon jelentosen csokkent... mivel mint írtam, hogy régen szinte ki se kelt volna az ágyból.... most pedig komolyan csak akkor torténik valami, ha én rámászok és nem adok neki más lehetoséget.... vagyis kb. 1 héten 1szer vagy annyiszor se.....

2011. jún. 11. 14:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!