Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ki hogyan szőrteleníti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki hogyan szőrteleníti magát? És miért éppen úgy? (borotva, gyanta, epillátor. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
borotva, mert gyorsan meg van és nem fáj
2011. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
borotva, veet krém
2011. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kingaa1 ***** válasza:
borotva, indok mint az elsoe..
2011. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyantáztatom a puncimat is. Hosszan tart és így többet nyal a barátom...
2011. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

láb,hónalj-gyanta.

Alul-borotva.

2011. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyanta...Nem kell minden 2. vagy 3. nap a borotvával vagdosnom magam(a borotválástól fáj is a lábam,már próbáltam),nem erősödik annyira a szőr.
2011. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Borotva, mert túl érzékeny a bőröm, és nagyon kipattogok a gyantától, ill. az epilátortól, ráadásul utána mindig benőtt a szőr a bőröm alá és az elég kellemetlen.
2011. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
OTT: epilátor,lábon: epilátor gyanta v borotva-kedvfüggő,hónalj: epilátor. karok: epilátor
2011. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kar, láb, bikinivonal: cukorpaszta (kozmetikusnál). Azért, mert a borotvától iszonyatosan megerősödik (mindjárt jön aki megcádfolja, de én magamon tapasztaltam, hogy igen is erősödik), ráaásul minden nap borotválhatnám...

A cukorpasztától viszont kevésbé pattogok ki, mint a sima gyantától.

Hónalajamat borotválom, mert az a legegyszerűbb.

Mást nem szőrtelenítek.

2011. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lábam: borotwa, mert az gyors és nem fáj. puncim: epilátor, mert még csak ezt próbáltam, de sztem ez lehet a legjobb.
2011. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!