Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakori legyen az orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori legyen az orál szex egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor jolesik és annyit amenyit csak szeretnék ha kivánjátok egymást akkor annyiszor.

ez csak tőletek függ

2008. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igényektől függ és a hajlandóságtól. Erre nincsen szabály. Nálunk általában minden előjátékban szerepel, de ez tényleg változó, és fiatalabb korban amikor még szemérmesbbek a partnerek egymással, nem feltétlenül van ez így és van néhány lány aki ezt gusztustalannak is tartja az elején, de sokszor változik a véleményük.
2008. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a kapcsolatunk elején nem voltam hajlandó az orális szexre, de mostmár igen. Ez csak tőletek függ, és ha az egyik fél nem akarja, akkor nem szabad erőltetni. De egyáltalán nincs megszabva, hogy milyen gyakori legyen. Annyiszor csináljátok, ahonyszor csak akarjátok.
2008. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is undorító volt a kapcsi elején...de aztán már kivi voltam milyen is lehet.A pasim utálta ha ilyenről beszéltem,mindíg összevesztünk rajta...aztáne gyik nap azzal hozakodott elő,hogy holnap angyon nagyon szeretne orálozni.....kissé meglepett vele....:) Ahányszor csak jólesik... :)
2008. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nálunk mindennapos. Ha menstruálok, akkor pedig csak így kényeztetem a barátom. ez nekem soha nem okozott problémát. Csináljátok annyiszor, ahányszor jól esik! Az is igen kellemes lehet, ha nincs tényleges közözülés, csak orális kényeztetés. :)

20 éves lány

2008. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit akartok,erre nincs meghatározott szám,hogy hányszor kell
2008. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy régi gyermekkönyvem: Minden napra egy mese.


Szerintem ez jó tanács. A napi szex jót tesz a lelkednek :)

2008. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nálunk minden együttlét előtt van kölcsönös orál (heti 2-3x)
2009. jún. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!