Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hüvelyi orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne hüvelyi orgazmust is elérnem? Emiatt én vagyok a hibás vagy a párom?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem hibás!! Nagyon sok ilyen kérdés született, olvasgass bele. A női orgazmus tanulható, gyakorlattal alakul. Így a hüvelyi orgazmus is idővel alakulhat ki. Igazából semmi különös technika nincs, ahogy rá tudnál készülni. Talán annyi: próbálj nem elmenni direkte csiklóingerléssel. Engedd el magad, és élvezd a szexet. Sajnos ezzel együtt igaz, hogy nem mindenkinek 'adatik meg'.
2008. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egyikőtök sem hibás,sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra.Állítólag meg lehet tanulni sok odafigyeléssel,de ha nem megy akkor még mindig ott van a csikló orgazmus.
2008. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A nők 96 %-a nem képes hüvelyi orgazmusra.
2008. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
azért ez a 96% szerintem erős
2008. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
ŐSZINTE válaszok alapján sajnos ez az igazság.
2008. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Senki sem hibás, és ezt nem kell megélni kudarként, pláne ha még nem régóta vagytok együtt. Gyakorolni kell, meg kell ismerni a saját testedet is és hogy mi jó neked.

Nekem pl az vált be, hogy összeszorítom a hüvelyizmaimat és elernyesztem, amikor a párom bennem van, álítólag ő is nagyon élvezi. Először egydül gyakoroltam, ülve, fekve és később próbáltam ki szex közben is, kicsit furi először, de mikor már belejöttem tök jó volt és utánna sikerült is elmennem egy pár hónapra rá. De fontos hogy rá légy hangolódva és ne akard görcsösen.

2008. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most olvastam egy szakértő hölgy tanácsát, azt mondja: az a nő, aki képes csikló által ingerelt orgazmusra, az a hüvelyire is képes. de addig is sok-sok gyakorlás (pl intimtorna) és nem rágörcsölés! ehhez kell egy bizonyos érettség is
2009. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!