Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra hogy kiszakadjon a gumi óvszer? (szex közben)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
tölts tele egyet vízzel és húzd végig rajta a kés hegyét persze ne döfd bele! mi megcsináltuk szintén ilyen téma miatt kb7 liter víz elfér benne és nem vágta ki a kés sem! vagy ha úgy jobb neked akkor húzz fel kettőt:D
2009. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem poén sajna, nálam volt baleset. Szerencsémre fogamzásgátló bevezető szakasza volt akkor, így az óvszer csak kiegészítő volt, így nem lett baj. Fogalmam sincs mitől lehetett, minden rendben volt, dobozban volt, nem farzsebben, pénztárcában, stb., nem "játszadoztunk vele", szóval rendeltetésszerűen használtuk:)

És akkor most tuti mindenkire ráhoztam a frászt...upsz..bocsesz...De gondolom 100emberből én voltam az 1 akivel ez megesett...Elég ritka dolog azért:)Nagyon ritka. Lásd előbbi hozzászóló a vizes gumival és késpróbával..megjegyzem, érdekes:)

2009. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

' Már nem gumiból gyártják, hanem latexből.

És sajnos előfordulhat, bármikor.

2009. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nem poén!! Sajnos nemcsak veled fordult elő kedves utolsó hozzászóló,pedig mi is rendeltetésszerűen használtuk!! szóval a fene tudja...:(:(
2009. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek jó ötlet amit az első hozzászóló mondott hogy 2 gumival?
2009. ápr. 2. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban! Velem is előfordult már...

amúgy eddig a durex tűnik nagyon jónak

2009. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizika. Súrlódás. Nem jó ötlet.
2009. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

fizikai surlódás? vis? :P

+ gyengíti az élvezetet (ahogy hallotam :D )

2009. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Fizika-->súrlódás:

értsd: 2 gumi, egymáson mozognak, gyűrődnek, és egymást elkoptatják. Szóval inkább valami vastagabb fajta óvszer.

Ha nagyon féltek, akkor mielőtt elélvez a fiú, húzza ki.

2009. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
naalunk is volt mar szakadas...
2009. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!