Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsősorban a hölgyek felé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a hölgyek felé tennék fel egy kérdést! (?

Figyelt kérdés

Épp olvasgatok egy elektronikus könyvet. Van bennem némi szkeptikusság felé, mert csak érdekességből került a "kezembe", nem kell módszereket alkalmaznom arra, hogy a barátnőm elcsábítsam.

Az áll benne, hogy művészi; romantikus kifejezésekkel (értsd: költői, írói, esetleg "hivatalos" fogalmazási móddal) a beszédünkben fel lehet izgatni egy nőt és ha nem is vagyunk jó pasik, magyarán csúnya az illető, a nő el kezd vonzódni, érdeklődni a férfi után, mert beszéde hasonlít a fentebb leírtakra.

Megmondom őszintén, bennem is van ilyen hajlam, gondolataimban sokszor játszódnak le ilyen mondatok, de nem merem őket kimondani, mert gáznak tartom. Néha egy-kettőt kiengedek a barátnőm előtt, de nem látom rajta, hogy máshogy reagálna.

Tehát kedves nők (és férfiak), mit gondoltok erről?


2011. júl. 19. 23:18
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:

nem egészen értem mire célzol. de: minden, ami mesterkélt a legtöbb ember számára taszító. ez azért van, mert disszonáns, míg az ember ösztönösen a harmóniát keresi.


engem személy szerint az is taszít, ami nyálas. az is ami akár csak egy ici-picit is nyálas. de a barátnődet Te ismered, nem én.

2011. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 KaTriinn ***** válasza:

Nem minden esetben jók az ilyen kifejezések, de van amikor tetszik nekem is. Néha lehet mondani 1-2 ilyen szót, mondatot azzal nincs semmi. De ha örökké ugy akarsz beszélni az egy kicsit fura. Nem minden lány kedveli ezt. Az meg, hogy ettől a beszédtől vonzódani kezdünk a pasikhoz, hát nem hiszem, hogy sok köze lenne hozzá, max ha a lány egy költői génnel van ellátva. Olyan 100-ból 1.

18/L

2011. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez, mint sok minden, attól függ, illik-e hozzád ez a fajta stílus vagy sem. illetve fontos az is, hogy valóban érted-e amit mondasz, mert az alekosz-féle műintelligens maszlag egy valóban művelt ember szemében csupán nevetséges.
2011. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szóhasználat tulajdonképpen mindegy. A tartalom számít, és ami mögötte van. Teljesen banális bókokat is elő lehet adni művésznyelven, ugyanúgy a falra mászok tőle.
2011. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Én képzőművészeti gimibe jártam és ott eléggé sok volt a pózőr, volt, akihez illet ez, van akihez nem, de akihez illik, az nagyon vonzó tud lenni, ha a külseje elsőre nem is olyan tipikus "jó faszis"! (Mondjuk én egy aberrált s*gg vagyok, és imádom, ha valaki extrém módon és egyedien öltözködik és ehhez illően viselkedik). Volt egy kedves barátom, aki soha (értsd: egyszer sem) nem mondta ki a nevemet, mindig csak azt mondta, hogy "Mon Amie", és ezt pl. nagyon szerettem! :D

De valóban, ahogy már írták is, az összhang a lényeg! Az, hogy amit látok és amit hallok, az nem legyen szöges ellentétben egymással! :D (Ha az illető barátom rapper lett volna, akkor szarul hangzik a mon amie, de mivel úgy nézett ki a srác, mint egy kortárs, francia festő, így egyáltalán nem volt idegen a szájából a francia megszólítás! :D )

2011. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elavult felejtsd el!
2011. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kira8 válasza:
Nálam például beválik én még nem is gondolkoztam rajt, de most hogy így leírtad komolyan engem is vonzanak az olyan férfiak és ezt kortól függetlenül értsd, de igaz h vonzanak ha külsőre ocsmánynak tartom semmi esélye de szivesen elbeszélgetek velük...:)
2011. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan régimódi módszernek tartják, de szerintem igaz. Egy normális értékrendű nőnek ez tuti bejön, és amúgy engem is így vett le a lábamról a barátom.:) Úgyhogy kérdező, csak jó helyen kell keresgélni!
2011. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy adonisz, de nekem ez működik. bár tényleg szóhasználattól függ. ha igényesen adod elő, előnyödre válhat.
2011. júl. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, engem pl beindít. Ha magázódunk a marátommal az is király. Olyan hivatalos, de mégis csábító.:D
2011. júl. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!