Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk, lefeküdnétek az adott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lefeküdnétek az adott szituációban a lánnyal? Lányok, ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
A lány szerelmes beléd, de neked csak barát. Felvetődött a "csak szex és más semmi" gondolata, és a lány is belement volna, sőt könyörgött érte, nekem is jó lenne, a baj az, h a lány még szűz, és attól félek, h ha a szex után nincs semmi érzelmi kontaktus, akkor egy életre elveszem a kedvét a szextől, pedig ezt nem szeretném, hiszen jó barátom, és nem érdemli meg. Mit tegyek? Szó szerint könyörgött a szexért...
2009. ápr. 3. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Meg kell adni neki amit kér! Kár lenne kihagyni mert ha belemegy a "csak szex és más semmi"-be akkor nem kérhet rajtad számon semmit. Amúgy meg ez neked is egy élmény... Nekem is volt már olyan, hogy azt mondta egy nő hogy nem akar járni velem csak lefeküdni szerintem ez is egy nagy érzés, próbáld ki!
2009. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

nem jó ötlet. bár belemegy, azért h érezhesse h vele vagy, utána hatványozottan jobban szenvedne:( tudom, nekem is volt egy srác akit nagyon nagyon szerettem de ő csak barátként tekintett rám :( meg elég csélcsap is volt. néha már azon gondolkoztam h nem érdekel egy bulin, mikor részeg rámászok (olyankor úgyis mindegy ki mászik rá csak csaj legyen) és lefekszem vele, mert már az is boldogság lett volna ha addig velem van. de szerencsére sosem adódott ilyen alkalom, nem voltam elég bátor.

így utólag belegondolva hálát adok a jó égnek h nem csináltam semmi hülyeséget, mert belegondoltam h így is milyen nehezen engedtem el amikor kilépett az életemből (látta h szenvedek, ezért megszakított velem minden kapcsolatot h könnyebben elfelejtsem), hát úgy végképp belehaltam volna ha még a szüzességem is az övé lett volna. csak sokkal jobban vágyódsz arra, amit már egyszer megkaptál, mint arra, amiről csak álmodsz. szerintem.

azóta szerencsére elfelejtettem, megismertem a barátomat és már 2 éve boldogok vagyunk:)

szóval a lány érdekébe NE, sőt ha tudod, szakíts meg vele minden kapcsolatot, úgy könnyebb neki. bár sosem fog elfelejteni egészen (nekem sem sikerült)

bocs h hosszú lett, remélem azért segítettem :)

2009. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is vmi hasonló helyzetben voltam. Én fiú vok és egy lánnyal voltam nagyon jó barátságba. Ő csak barátnak nézett de én meg nagyon oda voltam érte. Egy nap ő kezdett máshogyan nézni rám és így már 3 hónapja járunk és hihetetlen jó a kapcsolatunk. Jah és ő még szűz volt. Szóval ha a helyedben lettem volna valószínű h nehezen döntöttem volna mert ő egy olyan csaj aki nagyon az esetem... De valószínű ha barátként könyörgött volna h feküdjek le vele,akkor visszautasítottam volna mert én tudtam volna akkor h nem én vok az akinek el kell vennie a szüzességét. Szal a lényeg az h sztem csak akkor feküdj le vele ha járni is akartok...vagy sztem később meg fogja bánni a csaj ha később talál vkit.
2009. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

elsőnek: gondolom az a nő aki nem akart járni veled csak lefeküdni, nem is volt beléd szerelmes.

itt nem erről van szó, ha a kérdező nem akar mégtöbb szenvedést okozni a lánynak, nem teszi meg. neki lehet csak egy sima numera lenne, a lány viszont mindenét odaadná neki gyakorlatilag (már így is eléggé megalázkodott a kérdező előtt :S)

2009. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Az első vagyok megint:

Valóban nem volt belém szerelmes az a lány akit írtam, én járni szerettem volna vele de jött egy egyszerű kérdéssel: "Van kedved együtt lenni velem? Te túl elit vagy hozzám de arra kíváncsi vagyok milyen lehetsz az ágyban" egy ilyenre nem tudom milyen pasi az aki nemet mond :).


Talán lehet annyi hogy nem kéne elvenni a szüzességét ... de ha ő ezt szeretné akkor én továbbra is azt mondom, hogy hajrá, hiszen a kérdező azt mondta, hogy a nő benne lenne a csak szex és más semmi kapcsolatban is... ki tudja lehet pont ez hozza őket össze de az biztos, hogy egy normális férfi egy ilyen alkalmat nem hagy ki. Véleményem szerint nem létezik férfi-nő közti barátság mert vagy az egyik vagy a másik szeretne.


Mint mondtam ez egy élmény lesz és bánni fogod ha kihagysz egyetlen felkínálkozó nőt is az életedben (nem most hanem majd később fogod bánni amikor nős leszel)

2009. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem! Semmiképpen nem! Még így se, hogy szűz vagyok!


Nekem van egy lányismerősöm aki szerelmes egy srácba, de nagyon. A pasi nem érez iránta semmit - vagyis szerelmet 100, hogy nem. És az egyik hétvégén le is fektette már a csávó, mivel szerelmes belé a csaj és könnyen befolyásolható. És most még jobban beleszeretett és vele akar lenni, de az nem tűnik fel neki, hogy csak egy eszköz a pasinak és, hogy csak a szexre kell neki. De hát Ő tudja.


Szóval szerintem ne legyél Te is ilyen, de a Te életed azt csinálsz vele amit akarsz! Mindenki úgy b@ssza el, ahogy akarja!


F/17

2009. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyok. Ja én semmikép nem feküdnék le így egy csajjal, főleg úgy, hogy Ő szerelmes belém és én viszont nem. Legyen az akármilyen jó, és mondhatja bárki azt, hogy "Te lúzer idióta, miért nem lékelted meg?! Több ilyen lehetőséged nem lesz!"

Nem érdekel. Szerintem a szexhez szerelem is kell.

De ez az én véleményem.

Lehet lepontozni gyerekek.

2009. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem akarod, hogy a lány a szex után levakarhatatlan árnyékként kövessen, ne csináld. a kiscsaj beléd fog zúgni, és egyszerűen nem fog leszállni rólad, újabbb és újabb találkozásokért könyörög majd. téged meg enni fog a lelkiismeret, és szánalomból találkozgatni fogsz vele. ördögi kör.
2009. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Én lány vagyok és szerintem feküdj le vele, azzal ha rövid időre is, de boldoggá teheted. De előtte beszélj vele, hogy ez tényleg csak egy éjszaka és utána ugyanúgy barátok lesztek, mint eddig vagy ha nem tartja be, akkor még az se. Ha ilyen feltételek mellett belemegy, akkor vedd el a szüzességét. Megértem őt, hogy annak a fiúnak akarja adni a szüzességét, akibe szerelmes, még akkor is, ha te nem szereted őt viszont.

Nekem is van egy kicsit hasonló esetem: van egy pasi, aki külsőre teljesen az ideálom és jófej, kedves stb és én is nagyon szeretnék lefeküdni vele (én is szűz vagyok), de sajnos van barátnője. Járni nem akarnék vele, mert ő 25 éves és én 18 és tudom, hogy hosszútávon nem működne, de egy éjszaka tökéletes és felejthetetlen lenne vele és biztos, hogy nem bánnám meg és nem is akarnék többet tőle.

Elnézést a hosszú írásért, csak meg akartam mutatni, hogy nem mindenképp rossz ez a lánynak, sőt! L/18

2009. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, nem! utasítsd vissza! A lány szerelmes (és elég buta...) ha nem fogja hogy ebből normális kapcsolat már sosem lesz.

Ha emg ebbe te belemész, akkor (boics, hogy ilyet mondok...) köpd le magad és nagyon szégyelld a dolgot, mert ez egy hatalmas visszaélés...

2009. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!