Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet előidézni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet előidézni a g-pontos orgazmusnál azt a bizonyos spriccelést?

Figyelt kérdés
Milyen testhelyzet, és mit érzel akkor?
2009. ápr. 4. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem volt már sok csajom de eddíg csak egy csajnak csináltam csak ilyenfajta orgazmust azt is csak kétszer de hidd el nekem még férfiként is egy felejthetetlen élmény ...

mi lovaglósba csináltuk de nem ugy ahogy a filmeken megy ez a póz hanem hááát igazából nem tom leírni milyen mozdulatokat csináltunk deugy tudom leírni mintha a csípőjével köröket írna le...nagyon nehéz volt elkapni azt a ritmust és testhelyzetet de hidjétek el megéri a fáradozást iszonyatosan nagy élmény tud lenni...az biztos hogy nagyon felizgult állapotba kell lennie a csajnak télleg annyira fel kell izgatni amennyire csak lehet a pasinak meg nem szabad lankadi ki kell tartani ammeddíg csak bírja de mondom minden pénzt megér az érzés is meg a látvány is...főleg a csaj arca...:):):) míg élek nem felejtem el...


24/F

2009. ápr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elhiszem, hogy felejthetetlen élmény! Irigylem is! Köszi!
2009. ápr. 4. 13:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!