Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A problémám az, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám az, hogy ha barátnőm foglalkozik velem, semmi probléma nincs, 10-15 percig is bírom, amikor viszont belekezdünk az aktusba behatolás után 1-2 percen belül elmegyek. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Rettentően zavar és a párom is többet szeretne, elmondása szerint ő is elmegy, de még folytatná, szünet nélkül. A kérdésem, hogy tudnám megnyújtani az aktus időtartamát.
2008. márc. 1. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed, hogy mostmár közeledik a csúcs, akkor lassíts le, gondolj valami másra, tapasztald ki, hogy mi az, amivel el tudod kerülni, hogy elmenj, és így el tudod nyújtani az időt. Elsőre lehet, hogy nem fog sikerülni, de sok gyakorlás után olyan hosszút fogsz szeretkezni, amilyen hosszút csak akarsz.
2008. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

egy időben volt velem is ilyen.

rajtam az segített, hogy rájöttem csak egy bizonyos helyzetben van így a dolog. rajtam az segített, hogy azt a bizonyos poziciót csak a végén vettük fel.

Mondjuk azóta már elmúlt a dolog.

2008. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felül vagy alul vagyok teljesen mind1, sajnos. A 3-4. körül kezdem jól bírni.Az a gond, hogy ezt pedig a párom nem tolerálja, hogy az első 2 gyors. :(
2008. márc. 1. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párommal is elő szokott fordulni ilyen, de csak ritkán. Szerintem is gondolj valami másra, és lassíts le közben, az tényleg sokat segít. Idővel biztosan nem lesz ilyen problémád.
2008. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki...

ha tudod, hogy este szex lesz, akkor elötte napközben 2-3 alkalommal végezz önkielégítést. Segíthet annyira "letörni a lelkesedésed", hogy utána hoszabban bírd a kedveseddel.

2008. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt javasolnám, hogy ő ne kényeztessen szex előtt, mer ez is hozzásegít a gyors elélvezéshez. Csak te kényeztesd a lányt, így ő hamarabb elmegy, te meg lassabban.

Másrészt amit már írtak, önkontroll. Sok gyakorlással megtanulható. ha érzed, hgy közeleg, állj meg, gyere ki, amíg pihensz ingereld száddal, kezeddela lányt, és ha már nem vagy közel az orgazmushoz, akkor folytasd. Kitartás és türelem kell, nem fog egy nap alatt megváltozni, de meg fog.-)

2008. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megtanulni az önkontroll csínyját-bínját. :)
2008. márc. 1. 18:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!