Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy fáj a szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy fáj a szex. Náha belül szúr annyira hogy abba kell hagyni. Eddig sosem fájt. Lehet h azért mert menszesz előtt csináljuk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 22:50
 1/8 anonim válasza:
48%
kicsi vagy és nyom.
2009. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor én is kicsi vagyok? 28éves vok. nekem is szokott fájni. Olyan érzés,mintha a méhemet birizgálná a fütykös. és baromira fáj. de én is szeretném tudni mitől van? de csak hébe-hóba jön elő.
2009. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl hosszú a pénisz, vagy olyan pózban csináljátok épp, amiben a hüvely rövidebb lesz, és nyomja a méhszájat. Vigyázni kell vele, nehogy sérülés legyen belőle. A fájdalom mindig valami rossz dologra hívja fel a figyelmet.
2009. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.nem nagy a barátomnak.kb 15 16 cm.az szerintem átlagos.de egyébként ilyenkor mi a teendő? majd elmulik?
2009. ápr. 5. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:

15-16 cm simán elérheti a méhszájat, nem kell ahhoz rendkívüli méret. Én személy szerint még ennél is rövidebb vagyok, de van olyan helyzet, hogy fáj neki, vagy utána fájdalmat érez a hasában. Szólj neki, hogy ne dugja addig, amíg fáj, vagy keressetek valami olyan pózt, ahol eleve nem hatol olyan mélyre. A fájdalmat ne akard megszokni, mert mint írtam, az mindig valami gondra hívja fel a figyelmet.

Vagy nem csak akkor szokott fájni, ha mélyre behatol?

2009. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát olyan mintha szűzhártyám lenne komolyan...régebben sosem fáj..csak mostanában..de nem mindig...póztól is függ..meg ő azt mondja h néha olyan mintha egy "görgő" lenne bennem..fura:D:D ha nagyon benyomja akkor fáj igen..
2009. ápr. 7. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az a méhszájad. Ne engedd, hogy olyan mélyre menjen, és nem lesz baj.
2009. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igenigen! a méhszájat eléri a párod pénisze. ez a "szúrás forrása"
2009. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!