Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy És miért jobb a borotvált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy És miért jobb a borotvált farok?

Figyelt kérdés
hogyan borotváljam és miért szeretik a lányok jobban a csupaszt??
2009. ápr. 5. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem jobban...brrr...csupasz csiga...olyan gyerekes...Nekem nyírt szőr tetszik, ami meg van rövidítve. Ha azt akarod, hogy minden nap borotválkozni kelljen, állandóan piros pöttyös legyél, viszkessen, és még szúrj is, akkor borotváld csak le nyugodtan...
2009. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szokott szurni se viszketni
2009. ápr. 5. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
azért az ápoltság nem árt... ne legyen ott dzsungel, az a lényeg, de nem kell mindig simának lennie :) a barátomnak se mindig az, mégis imádom :)
2009. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
én a borotváltat szeretem,előző páromé nem volt az,a mostanié igen,és jobb.az okot nem tudom,jobb érzés a csupasz főlé hajolni talán.
2009. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát teljesen szerintem nem is muszáj leszedni:)vagy ne borotváld oylan gyakran

amugy nekem tökéletesen megfelel ha csak vissza van kicsit nyirva:)

2009. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem jobb. Rövidre vágott a nyerő. Dzsungel túl bozontos, csupasz meg bu*is és gyerekes.
2009. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Mert senki nem szereti a szőrt a szájában, ezért.


Amúgy meg egyéni preferencia kérdése is. Ha valakinek nem tetszik bozontosan, hát lenyírja, kész. Ez nem b*ziság kérdése, hanem ízlése, arról meg, mint tudjuk, teljességgel felesleges vitatkozni. ;)

2009. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a kopasz jön be, de ha tutira akarsz menni, akkor kérdezd meg a bnőd, hogy neki mi tetszik. Nehogy egy "nem tetszik a kopasz, b_zis" izlésűt fogj ki, mert az akkor ultra ciki.

24/L

2009. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a csupaszt szeretem, illetve elmegy még a nagyon rövid is. Egész egyszerűen jobb érzés, persze könnyebb orálisan is kielégíteni így, hogy nem kell a szőrszálakat közben köpködnöm! Az sem mellékes, hogy ha rövid, vagy csupasz a fazon, esztétikailag sokkal szebb és nagyobbnak néz ki!
2009. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!