Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy férfi ki tudja magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ki tudja magát orálisan elégíteni? És ha igen akkor, hogyan?

Figyelt kérdés
Ha esetleg találltok ilyen oldalakat a netek akkor létszi írjátok meg .
2008. márc. 2. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Vannak ún. gumiemberek, akik annyira nyúlékonyak, hogy le tudnak odáig hajolni, de az átlagembernek biztos hogy nem megy. (Ezért akarnak egyesek kutyák lenni :S)
2008. márc. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Hallottam olyanról is, hogy kivetette néhány lengőbordáját e cél elérésének érdekében. Ez enyhén szólva is morbid.
2008. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam, hogy valaki kivetette. Méghozzá Merilin Menson (Bocsi, ha roszul irtam a nevet!!!)
2008. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Shortbus című filmben volt egy ilyen jelenet. Ha mindenképp látni akarod, kölcsönözd ki a filmet. :-)
2008. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki tudja. És nem feltétlen kell gumiembernek lenni. :) Ha kellően hajlékony, hanyatt fekszik, felhúzza a lábát a feje fölé, amennyire csak tudja. A többit képzeld el. :) De valóban tény, hogy ez a ffiak kevés százaléka.
2008. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Minek magadnak csinálnád?? Keress egy aranyos lányt, aki megteszi neked.


Vagy vegyél egy guminőt.

2008. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Marilyn Manson volt aki kivetette a bordáját.De te inkább keress egy lányt.
2008. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, simán meg lehet csinálni, én is szoktam. :)
2017. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!