Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szexualis poziciot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexualis poziciot kedveltek a legjobban?

Figyelt kérdés

Szeretnem tudni hogy ki milyen pozitiokat kedvel a legjobban.

Koszi a valaszokat


2009. ápr. 5. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

favorit...kutya póz ...

de minden más is főleg amikor látom a csaj arcán az érzéseket...

2009. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglót úgy, hogy a párom félig ül és közben a csiklómat izgatja.
2009. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúha... Ha én annak tudnám a nevét... Leírni meg körülményes, de próba cseresznye:


Amikor a lány úgy helyezkedik el háton fekve, hogy a két lábát fel- és maga elé húzza (esetleg a kezével is átfogja a térdhajlatánál) és úgy ad helyet a behatoláshoz.


Ezen persze lehet kissé-jobban variálni, de a lényeg hogy ilyesféle legyen a helyzet. Persze ehhez az is kell, hogy ez magának a lánynak is kényelmes legyen, mert ugye anélkül semmi értelme. De ha neki is kényelmes, akkor viszont fantasztikusan jó neki is, legalábbis a tapasztalat ezt mutatja. :)

2009. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Misszionáriust és a kutya pózt :D
2009. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hason fekszik, zárt lábakkal, és én úgy hatolok be.. Hmmmm :) Meg még azt is szeretem, amikor én hátamon fekszem, ő fölöttem négykézláb. De az első a favorit.

Ő lovagolni szeret :)

Bár igazából mindegyik póz a legjobb a maga módján, mindegyiket imádom!

2009. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
állok, a lábaival átkarol, a kezével a vállamat fogja majd szépen beleereszkedik a szerszámomba és elkezdi körkörösen mozgatni a csípőjét... én a fenekénél tartom... csodálatos...
2009. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló, kutyapóz, állva hátulról
2009. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A kis-kutya és nagy-kutya pózok jönnek be a leginkább.
2009. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden amit élvezni lehet. :D

3 nagy kevenc van:

-hátulról (hason fekve, kutyapóz)

-szemből fekve, miközben a combjai közt térdelek és a lábait kinyújtva széthúzom (ezt nagyon szokta élvezni :D)

-BEST OF - gumi fölránt(hogy minél tovább bírjam) vibri beizzít, asszonyka fel fekszik egy kb. derék magasságig érő asztalra vagy ágyra (massázságy nagyon bejön), és adjneki. (így el tud menni zsinórban soksor is megállás nélkül) :D:D:D

2009. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!