Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van, hogy naponta ötször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy naponta ötször elégítem ki magam. Ez normális?

Figyelt kérdés
16 éves leszek nemsokára.. még nem voltam együtt senkivel..eddig csak petting volt..de már 13 éves korom ota nagyon kivánom a szexet! már alig várom h megtörténjen.. és volt h naponta 5-ször elégitettem ki magam.. nemtudom h ez normális-e...
2008. márc. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, idővel úgysem kívánod/igényled majd ennyiszer.
2008. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csináld amennyiszer jol esik. semmi abnormális nincs ebben.
2008. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha a szervezetednek sok lenne, akkor egyszerűen nem reagálna az ingerre.
2008. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem értek egyet. szerintem nem normális, bár ennyi idősen én is így voltam, és sokan így vannak, de attól még nem normális, csak a saját magunk megnyugtatására jó ezt mondani. Én azt gondolom, hogy a szexet, orgazmust, stb. nem arra találták ki, hogy magunknak szerezzünk vele örömet, hanem másnak. szerintem ez egy kicsit "beteges" dolog, amit a mai kifordult világ teljesen természetesnek titulál, mert úgy az egyszerűbb, és hát amúgy is, mindenkinek mindenhez joga van, a szexhez meg pláne.

tudom, hogy nehéz, de végül is én is leszoktam róla, és utána nagyon megkönnyebültem. ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a szexet, mert de, nagyon! azóta már férjnél vagyok, és nagyon, de nagyon élvezem a szexet a férjemmel. az egyik legjobb dolog a világon. de az önkielégítés valahol lealázza magát a szexet is, és az embert is a vágyaival, örömeivel együtt.

2008. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én lány létemre volt egy nap, amikor a szüleim bezártak és 7x elégítettem ki magam aznap. direkt számoltam, emlékszem be akartam telefonálni a rekordok könyvébe:D mondjuk mást nem nagyon volt lehetőségem ott csinálni:D

sztem amúgy normális, ha te nem tartod annak, akkor vigasztaljon, hogy vannak nálad betegebbek is (én)

:))

2008. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, de csináld csak!
2008. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd meg magad.

Lehet, hogy normális - de az is lehet, hgy hormonzavar. Van ennél durvább formája is.

2008. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!