Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfi erényöv? Van olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi erényöv? Van olyan aki kipróbálta már? Tényleg az egyik legjobb játékszer?

Figyelt kérdés

A napokban bukkantunk rá egy külföldi sex shopban a barátnőmmel. Ki próbáltunk már ezt azt, bilincsek, enyhébb szado-mazo, most vmi újra vágytunk, és ennél (CB-6000 a neve, akit érdekel rákereshet) a kommentek mind-mind nagyon pozitívak voltak, arról szóltak h megváltoztatták a szexuális életet egy egészen újfajta jobb irányba, stb.

Az egyetlen hátrány persze az ára (átszámítva kb 35 rongy). Megéri ennyit kiadni, tényleg olyan jó?

Engem személy szerint izgat a dolog, szeretek alárendelt lenni, érdekes lenne, ha a barátnőm kezében lenne a kulcs... persze közben meg ott van a gondolat h kényelmetlen, nem tudnám megszokni, stb. És hát ennyi pénzért nem mind1.

Kiváncsi vagyok van olyan itt akinek van tapasztalata e téren?


2011. júl. 28. 15:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Fájni fog, ha merevedésed lesz!!!
2011. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

mgl:

Tapasztalt vagy esetleg a témában, hordtál már erényövet?

2011. júl. 28. 17:40
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmasnak tűnt, angolul elég sokat olvastam róla. Kipróbáltam meddig bírom szex nélkül és tiszta depis lettem, szóval nem jött be.

Örültem hogy megmaradt a pénzem.

2011. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

köszi. én nem leszek tőle depis, mondjuk a max. az 1 hét volt, de inkább folyamatosan felizgult voltam. én is kipróbáltam a barátnőmmel h nem szexelünk nem maszturbálok stb amíg meg volt neki, először nem bírtam csak 1 napig kb... olyan izgató volt a gondolat h "nem szabad". másodszorra betartottam a szabályokat és mikor 1 hét múlva lefeküdtünk nagyon nagyon jó volt. igazából kikötözött és a végsőkig húzott azt hiszem sose volt még annyira jó.

úgyh valóban nehéz megtartóztatni magam de ami utána jön hm. :)

2011. júl. 29. 01:36
 15/27 Veky ***** válasza:
100%
Van olyan erényöv, ami elektromosságot generál... Nos, ha a férfi erényöv is ilyen, akkor csak még jobban és egyre jobban fog rázni... :D
2011. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát az nem erényöv hanem ilyen új fogamzás gátló, nert ha feláll a farkad tuti kiherél.
2011. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te is sejted, rendkívül izgalmas dolog. Először nevetve gondolsz rá, hogy egy kis műanyag az egész, aztán amikor elkezded hordani, rájössz, hogy milyen kemény. A megszokás elég nehéz, utána már el-elfelejted, hogy rajtad van... aztán jön egy kínos merevedés, ami újra emlékeztet a szerepedre, ilyen ez. Szerintem mindenképp megéri kipróbálni, nekem tetszik az ötlet.
2011. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát mi próbálgatjuk :) Elég rendszeresen :)

Játékszernek nem nevezném, de tényleg hasznos eszköz.

Mindennapi hordásra azonban inkább a drágább speciálisabb darabok jók.

Meg lehet szokni a viselését.


Az egyik kereskedő szerint az egyszerűbb darabokból (cb3000, 6000 stb) meglepően sokat adnak el.

2012. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Ciffer85 válasza:

Edina tudja, hogy miért is olyan hasznos az erényöv :))


[link]


Érdemes elolvasni mielőtt felteszed a farkincádra!

2012. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy te egyáltalán??? Erényövet a nőkre adtak a középkorban, hogy ne csalják meg a férjüket. Teljesen meg vagy zakkanva? A barátnőd meg valami terminátor birkózónő, aki mellett meg se szólalhatsz, mert egy pofonnal lezúzza a képed? Nem vagytok normálisak. Ha annyira retteg tőle, hogy megcsalod, keressen másik pasit. Ha meg a kapcsolatotok csak a szexről szól, mi köze hozzá, hogy mással is dugsz?
2012. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!