Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, vagy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, vagy hogy vegyem rá a barátom, hogy én orálisan is akarom?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyunk együtt a barátommal,és minden nagyon jó.Néha vannak gondok szexuális téren de csak annyi h néha hamarabb elmegy és ez őt zavarja..meg néha nem olyan áttörő az orgaznmusunk.A legnagyobb baj a pózokkal van,mert csak az alap meg a kutyapóz megy.Az h én vok felül az nem mert nem tom h mozogjak..H kell?A másik h h vegyem rá h orálisan is szexeljünk.??mert szerintem ő ezt kesőbb akarja tervezni vagy nem?Meg h hogyan lehet legjobban kielégíteni orálisan..milyen technikák vannak??
2008. márc. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh...ennyi kérdést. Mi lenne, ha beszélnél vele és kitapasztalnátok mindent magatok? Elvileg a szexben (persze törvényes keretek közt) mindent lehet, ami jó az adott embereknek.
2008. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ha ennyi kérdésed van akkor jobb lenne ha nem is szexelnél!Hány éves vagy?
2008. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Az előttem válaszóló egy bunkó segg. Ilyenek mint-e a nagykepu.hu-ra való nem pedig ide. Választ vártak nem pedig lenézést. Nem hiszem hogy te annyira tökéletes vagy.
2008. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan felvetheted a párodnak az orális témát, ezt a fiúk általában kedvelni szokták, csak lehet nem mert még előjönni vele, biztos szívesen venné a kezdeményezésedet. A lényeg, hogy ne harapd meg a péniszét, mert általában az nem jön be, inkább először nyald végig mint egy fagyit :) és aztán vedd be a szádba, szívogasd a makkját, meg ilyenek, kérdezd meg mi esik jól neki. Az hogy hogyan mozogj felül együtt próbáljátok meg kikisérletezni, kitapasztalni. Először hatoljon beléd "hagyományosan" majd innen forduljatok át, de az sem baj ha kiveszi és aztán te beleülsz, de könnyebb ha előtta mozogtok kicsit a misszionárius pózban.
2008. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!